דף הבית » קייטרינג » קייטרינג בגני אירועים מתאים לכל הסועדים

קייטרינג בגני אירועים מתאים לכל הסועדים

אוכל הוא פרמטר חשוב להצלחת כל אירוע, כאשר אנו מארגנים אירוע עלינו להתאים תפריט אוכל ושתייה לתנאים בשטח, למזג האוויר, לשיקולי התקציב, לאופי האירוע ולטעמכם האישי. אוכל הוא בראש ובראשונה שפה באמצעותה תוכלו להעביר מסרים לאורחים ולספר מי אתם ומהי משמעות האירוע.

אירועים מוצלחים הם אירועים עם אוכל טוב, אירועים בהם איש אינו נשאר רעב. אם הצלחתם להרכיב נכונה את תפריט האירוע האורחים ייהנו ממנו גם אם האירוע נערך באחד מבין גני אירועים בשרון שלא מפספסים או באיזו חושה רחוקה מכל רעש ההמונים. את הרכבת התפריט נבסס על שיקולים של כשרות ואופי האירוע והאורחים, יש אפשרות לתאם תפריט כשר לאירוע, תפריט בשרי, תפריט חלבי, תפריט ארוחת בוקר, תפריט בסגנון איטלקי ועוד. התפריט המנצח הוא זה אשר עונה בצורה הטובה ביותר לטעמם של האורחים ולסגנון האירוע.

שיקולים לבחירת קייטרינג לאירוע

  • אפיון קהל היעד

זה הזמן לבחון את אופי האורחים ואת ההעדפות של רוב האורחים. כדאי לקחת בחשבון פרמטרים כמו גילאי האורחים, העדפות כשרות, אורחים צמחוניים או טבעוניים, ריבוי של ילדים בקהל האורחים, קהל נשי או גברי וכן הלאה. בהתאם למאפייני הקהל נוכל אנו להציע לכם תפריט מתאים לאירוע, הניסיון שלנו הוא היתרון שלכם.

  • שעת האירוע

בהתאם לשעת האירוע נוכל לקבוע האם האורחים מצפים לארוחה חמה עשירה ומשביעה או למזנון חטיפים קליל. כך נוכל גם להמליץ על בחירת תפריט בשרי או תפריט חלבי. יש אפשרות גם לתפריט ארוחת בוקר או תפריט חטיפים וקינוחים.

  • סגנון האירוע

יש להבדיל בין אירועים משפחתיים, אירועים לילדים ואירועים עסקיים. כפי שיש להדיל בין גן אירועים במרכז ואולם אירועים בדרום. כאשר מדובר באירועים עסקיים נמליץ על מנות יוקרתיות עם קו נקי ואלגנטי. אם מדובר באירוע המיועד לילדים כדאי לבחור במנות פשוטות התואמות את טעמם של הילדים, מנות יוקרתיות יישארו על המגשים, הילדים יעדיפו להסתפק במנות פשוטות ומוכרות.

  • חלוקת המנות

האם מדובר באירוע עם הגשה לשולחנות או אירוע עם מזנון חופשי? האם תרצו להציב על השולחנות סלטים ושתייה קלה? האם תרצו לשלב מספר מנות במהלך האירוע או רק מנה אחת בלבד? בהתאם לתשובות שלכם לשאלות הללו נוכל להמליץ על תפריט מתאים. ההמלצה שלנו היא תפריט מגוון עם סלטים טריים, מנות פתיחה, מנות עיקריות, מנה צמחונית ומנות קינוח קלילות.

About ofirarie80

כדאי לבדוק גם את:

מגשי אירוח לאירועים קטנים

מה היתרונות של מגשי אירוח לאירועים קטנים?

חוגגים אירוע קטן בקרוב? מחפשים את הכיבוד הנכון לאירוע שלכם? אם כן, הגעתם אל המקום ...

כתיבת תגובה