דף הבית » כללי » קריאטין לספורטאים – תוסף המזון הטוב ביותר בשוק

קריאטין לספורטאים – תוסף המזון הטוב ביותר בשוק

ספורטאים רבים מוציאים אנרגיה עצומה באימונים ומחפשים את החומר שיחזיר לשרירים שלהם את הכוח והעוצמה. יש בשוק תוספי תזונה רבים המבטיחים להם שיעשו את העבודה אך יש תוסף מזון אחד שהוכח שהוא הטוב ביותר. קריאטין מסייע להחזרת האנגריה לשרירים ולתאי העצב בגוף ובכך עוזר להתאושש מהאימון, מסייע בבניית השרירים ומכין אתכם מצוין לאימון הבא. האימון הוא חשוב, אך התזונה חשובה לא פחות ואף יותר ולכן מומלץ מאוד להשלים את החומרים התזונתיים שהגוף צריך בנוסף לארוחות שאחרי ולפני האימונים.

קריאטין- כל כך טוב שהוא כבר לא חוקי?

מחקרים רבים הוכיחו את יעילותו של תוסף המזון קריאטין שמסייע ועוזר למתאמנים ומתעלמים ברחבי העולם. השפעתו ועזרתו לספורטאים גדולה כל כך שיש כאלו הקוראים להוסיף אותו לרשימת החומרים האסורים. קריאטין משפר מאוד את היכולות הגופניות ולאחר אולי מפדיית ברצלונה בשנת 1992 קיבל את הפרסומות הטובה ביותר שספורטאים רבים שזכו במדליית זהב הודו שניצחונם הושג תודות לתוסף המזון. החומר כמובן נמצא ברשימת החומרים המותרים ולמרות כוחו הרב לא מצאו המבקרים דרך חוקית להוציאו משם. מתאמנים רבים משתמשים בתוסף מדי יום ועוזרים לגוף שלכם להתמודד עם העייפות הנוסעת בעקבות האימונים המפרכים.

מתאמנים בחדר כוח? כדאי שתקראו את זה

תוספי תזונה רבים מסייעים לגוף בכל מיני דרכים ותורמים לחיזוקו ובריאותו. קריאטין ידוע כתוסף מזון המסייע בעיקר להגדלת וניפוח נפח השריר ולכן מצוין עבור מתאמנים בחדר כושר. המתאנים אשר מרימים כמות מסה כבדה מדי יום זקוקים לאנרגיה רבה שלא תמיד מצויה בלבד במזון. קריאטין הוא אחד התנאים לעבודה נכונה בחדר הכוח ובלעדיו העבודה אינה מושלמת. כל מתאמן המרים משקולות יודע עד כמה הגוף מתאמץ במהלך האימון, לשם כך צריך תוסף תזונה שיודע להחזיר את האנרגיה לגוף.

לא רק לספורטאים

קריאטין תורם מאוד לכל האוכלוסייה ולא רק לספורטאים שבינינו. בנוסף לעזרה שהוא מספר למתאמנים, קריאטין טוב מאוד נגד מחלות קשות וביניהן פרקינסון. במחקרים אשר נעשו על עכברים גילו החוקרים כי תוסף המזון מסיע בהאטת המחלה והוא עוזר לתאים בגוף שעשויים להיפגע מהמחלה. התוסף גם תורם לאלו החולים במחלת ניוון שרירים. קריאטין מחזק את השרירים של החולים ומסייע להם בשמירה על אורח חיים תקין לאורח זמן ממושך יותר. עם כל זה עדיין לא שכנע אתכם, וודאי תשמחו לשמוע שהתוסף מסייע גם במחלות הקשורות בדיכאון. ממחקרים עולה כי אנשים הסובלים מדיכאון הצליחו להירפא הרבה יותר מהר בעזרת התוסף בנוסף לשימוש בשיטות האחרות. לקריאטין יש יתרונות רבים ואם חשבתם שהוא טוב רק לספורטאים אז כדאי שתחשבו שוב. תוספי התזונה הפכו בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מחיי כולנו וכאשר חוקרים מעט את הנושא מבינים עד כמה הם באמת תורמים לגוף ועושים את החיים לקלים ובריאים יותר.

המאמר מוגש באדיבות רשת חנויות טבע – טבע קסטל

 

 

 

About ofirarie80

כדאי לבדוק גם את:

לחם טבעוני

מתן צדקה בהתאם למשנתו של הרמב"ם

חלוקת מזון לנזקקים מתן צדקה יכול להיות תחום בהחלט רגיש, גם מאת המעניק וגם מאת ...