דף הבית » קייטרינג » 5 טיפים לבחירת שירותי קייטרינג מוצלחים

5 טיפים לבחירת שירותי קייטרינג מוצלחים

הפקת אירוע דורשת לא מעט הכנות. בין אם מדובר על אירוע פרטי כגון יום הולדת, ברית, בר מצווה, חתונה או יום נישואין ובין אם מדובר על אירוע עסקי כגון השקת מוצר או שירות חדש, הרמת כוסית ועוד. בין כל הדברים שחשוב לארגן בכדי שיהיה אירוע מוצלח, חשוב ביותר לבחור נכון את הקייטרינג. בחירה נכונה של קייטרינג יכולה לשדרג כל אירוע ולהפוך אותו מעוד אירוע סתמי ומשעמם לאירוע מדהים שלא ישכח. אז איך בוחרים שירותי קייטרינג מוצלחים? ריכזנו בעבורכם כמה טיפים מנצחים.

טיפ מספר 1 : התאימו את הקייטרינג לאירוע

כאמור קיימים סוגים שונים של אירועים, וחשוב להתאים את הקייטרינג לסוג האירוע. אחרי שתגדירו לעצמכם איזה סוג קייטרינג אתם רוצים יהיה לכם הרבה יותר קל לאתר אותו. כיבוד באירוע עסקי כנראה יהיה שונה מכיבוד שיוגש במסגרת אירוע פרטי. חשוב לבחון מי קהל היעד באירוע, ולהתאים את סוג המזון לטעמו.

טיפ מספר 2: חפשו קייטרינג שמספק את סוג המזון שבחרתם

חברות קייטרינג שונות מתמחות בסוגי קייטרינג שונים. אם הגדרתם לעצמכם איזה סוג קייטרינג אתם רוצים, הגיע הזמן לאתר מספר חברות המספקות את השירות הדרוש, על מנת שתוכלו להשוות ביניהן.

טיפ מספר 3: הגדירו תקציב

קייטרינג עולה כסף, ולא מעט. חשוב להקצות מראש תקציב לנושא מתוך סך התקציב שמוקדש לאירוע כולו. אחרי שתגדירו תקציב מקסימאלי, אותו אתם מוכנים להשקיע בנושא הכיבוד, תוכלו לבקש הצעות מחיר מכמה ספקים ולבחור בספק שהציע את סוג הכיבוד שאתם רוצים במחיר התואם את תקציבכם.

טיפ מספר 4: פנו אל חברות שקיבלתם עליהם המלצות

סביר להניח כי כל חברת קייטרינג תעיד על עצמה כחברה איכותית, יחד עם זאת ברור שיש חברות מוצלחות יותר ומוצלחות פחות. לכן חשוב ביותר, לפני שבוחרים מול מי לעבוד, לבקש טלפונים של ממליצים, לקוחות אשר שכרו שירותי אותה חברת קייטרינג לאירוע.

טיפ מספר 5 : הגיעו למקום לטעימות

הדרך הטובה להתרשם מאיכותו של מזון הוא לטעום אותו. מאוד נהוג בתחום הקייטרינג לבקש להגיע ולטעום מן המנות.

נכתב באדיבות  קייטרינג התעשיינים

About ofirarie80

כדאי לבדוק גם את:

מגשי אירוח לאירועים קטנים

מה היתרונות של מגשי אירוח לאירועים קטנים?

חוגגים אירוע קטן בקרוב? מחפשים את הכיבוד הנכון לאירוע שלכם? אם כן, הגעתם אל המקום ...