דף הבית » תזונה » תזונה לספורטאים » אבקת חלבון כשרה לשומרי כשרות
אבקת חלבון כשרה

אבקת חלבון כשרה לשומרי כשרות

מחפשים לתמוך בגופכם בעת פעילות גופנית מאומצת או בדיאטת בנייה או השמנה מסוימות? אבקת חלבון היא אכן התשובה, וישנן גם אופציות טובות לשומרי הכשרות ביניכם. ניתן כיום להשיג אבקת חלבון כשרה לשומרי כשרות, וגם אצלנו בחנות באתר Bteva.

מהי אבקת חלבון

אבקת חלבון היא אבקה שמכינים ממיני חלבון שונים, אם צמחי או מן החי, מחלבוני ביצים או בשילוב בשר. מדובר בחלבון אפונה או סויה, וקטניות אחרות בנוסף, עם דגנים ועוד. מדובר באבקה שמטרתה היא להעלות את משק החלבון בגוף, למי שצורך חלבון רב עקב פעילות גופנית מאומצת וכדומה, או למי שאין לו מספיק חלבון בתזונה, או שכך נראה לו, והוא רוצה להעלות את כמויות החלבון בתפריט באמצעות תוסף.

אבקת החלבון נצרכת בפשטות

את אבקת החלבון מוסיפים לייק, או נוזל כלשהו, וניתן לשתות אותה בעיקר לאחר פעילות גופנית מאומצת, או שמדובר בהשלמה תזונתית, ואז ניתן לאכול או לשתות את האבקה בתוספת למזון או משקה, על הבוקר או במהלך היום.

את האבקה אפשר לשלב עם כל דבר כמעט, וישנן הוראות מפורטות על כל אריזה של תוסף, כולל התאמה לפי משקל גוף.

אבקות החלבון הכשרות אינן נופלות באיכותן

אבקות החלבון הכשרות אינן נופלות באיכותן מכל אבקת חלבון אחרת, וטעמן דומה, ואף מחירן כמעט זהה לחלוטין. מדובר בחותמת שמאפשרת לקהל רחב, שומר כשרות, להנות מאיכויות אבקת החלבון.

כיום שהקהל שוחר הבריאות, גם מתחזק בעולם הטבעונות והמזון הצמחי, ודורש השלמות תזונתיות של חלבון לפעמים, וגם שומר על כשרות, כחלק מטרנד בריאותי אמונתי נרחב. לכן, גדל הצורך לספק לקהל גדל ומתפתח זה את התוסף המשולם למען שמירה וקידום אורח חיים בריא. אבקת החלבון הינה תוספת מבורכת לתפריט היומי שלכם, ועכשיו גם באופציה הכשרה, שווה לנסות בבית.

מחירי אבקת החלבון הכשרה

מחירי אבקת החלבון הכשרה עומדים על ממוצע של 200-300 שקלים חדשים לקופסא אחת גדולה, או בקניית זוג קופסאות, המחיר יורד. חשוב למצוא אבקות מאושרות, ואם ניתן גם מועשרות בחלבון ליעילות גבוהה יותר.

About ofirarie80

כדאי לבדוק גם את:

תזונה נכונה לספורטאים

תזונה לספורטאים צעירים

איך לשמור על הגוף שלך: בעת פעילות גופנית, אנו שורפים הרבה קלוריות ואנרגיה. לכן – ...