כלליתוספי תזונהתזונהתזונה לספורטאים

אבקות חלבון לספורטאים

מטרה אחת עיקרית אשר רצויה לספורטאים רבים ברחבי הארץ ובעולם כולו הוא לשמור על מסת השריר הקיימת או לחזק אותה.

האימונים הרבים, הזמן הרב בחדרי הכושר, האכילה הנכונה, כל זה יכול כמובן לגרום למסת שריר חזקה ובריאה לגוף. אך בעזרת שיטות חיצוניות שונות יש את האפשרות לתוצאות מהירות יותר, בריאות ונתינה של חלבונים באופן מהיר ואיכותי לגוף. אבקות חלבון לספורטאים הן אבקות אשר מורכבות ממספר גרמים רבים של חלבונים שונים בטבע ועוזר לא רק למסת השריר להתחזק או לגדול אלא גם לחידוש תאים בגוף וחיזוק של המערכת החיסונית.

אבקות חלבון לספורטאים – מה היא מכילה בתוכה

אבקות החלבון השונות משלבות חלבונים מהירים לספיגה מהירה ומכילה בתוכה פחות או יותר 69-70 מנות הגשה. את אבקות החלבון ניתן לבחור מתוך מבחר רב של טעמים ובעלי מספר גרמים שונים של גלוטמין, חומצות אמינו וחלבונים. ברוב אבקות החלבון מסופק 26 גרם של חלבון של מי גבינה בבקבוק ומכיל 80% בתוכו. חלבון מי גבינה נחשב לאחד החלבונים האיכותיים והטובים ביותר למטרת חידוש תאים בגוף, חיזוק ובנייה של העצמות, מחזק את המערכת החיסונית, מכיל חומצות אמינו ובתוכו גם מספר גרמים שונים של גלוטמין ומסייע גם כן בגידול הורמון הגדילה העיקרי בגוף. בשביל השייק המוצלח של החלבון יש לקחת מנה מסוימת הרצויה ולערבב אותה עם חלב. עם החלב נעשת האבקה חזקה יותר ומשמשת לגוף את החיזוק ומעלה את רמת החלבון גבוהה.

היתרונות של אבקות חלבון לספורטאים

אפילו כשספורטאים מתאמנים שעות רבות ביום, מבצעים את השיטות הנכונות והמתאימות בשביל להגדיל את מסת השריר או להשאיר אותה כמו שהיא, מסת השריר יכולה לפעמים להיות בירידה אוטומטית אפילו לאחר אימון. אבקות חלבון לספורטאים הנמסות במים או בחלב, יכולה לשרת את החיזוק התמידי ולגדילתו של מסת השריר, לספק חומצות אמינו וחלבונים שונים ורבים לגוף ולהגדיל את השיפור של האימונים ולקבל הישגים מוצלחים ומהירים. אבקות חלבון אלו מספקות את התזונה הבריאה, את הצורך של הגוף בחלבונים וחומצות אמינו ולעומת אכילה של סיבים תזונתיים ואוכל בריא, אבקות אלו מספקות בעזרת מספר מנות ספורות את חיזוק המצב הקיים או גדילתו בצורה איכותית ובריאה.

ספורטאים רבים נתקלים בתקופות בהם שום דבר לא קורה לגוף, ההישגים נשארים באותו מצב ומסת השריר לא רוצה לגדול. אבקות חלבונים שיכולה להחליף ארוחה, אשר מקנות את השתיה עם מים חלב, מספקות תזונה נכונה לגוף ובגדילתו של מסת השריר הקיים.

Tags

מאמרים קשורים

Close
Close