אוכל

אוכל מוכן לשבת

סוף סוף מגיעה לה השבת אחרי שבוע עמוס בעבודה, ריצות, סידורים, טיפול בילדים, ואין אחד מאיתנו שלא מצפה לסוף השבוע, קצת מנוחה לגוף ולנשמה. ומה עם האוכל? הרי הוא מהווה מרכיב מרכזי מהווי סוף השבוע, זה הזמן לאכול אוכל שהוא באמת טוב ומושקע מבלי לחטוף מכאן ומשם. ומה קורה כאשר אין זמן לערוך קניות? נשארים בלי אוכל? ממש לא. ישנה אופציה מצוינת וזמינה – אוכל מוכן לשבת.

יום שיש חופשי? לא תמיד

אז אמנם רבים וטובים אינם עובדים בימי שישי, אולם מן הסתם גם זהו לא יום של בטלה. יש סידורים שונים שלא מספיקים לבצע באמצע השבוע ומנצלים את יום שישי עבור זה, במקום לעמוד במטבח ולהתחיל לבשל. אולם, אל דאגה, בהחלט ישנו פיתרון מצוין בנמצא – פונים אל חברת קייטרינג טובה וותיקה, שצברה לעצמה מוניטין בתחום ארוחות הקייטרינג המשובחות שלה, ופשוט מזמינים אוכל מוכן לשבת שמגיע ישירות עד אליכם לבית. שירות ממדרגה ראשונה. חייבים להודות שזהו רעיון נפלא של ממש. כאשר במקום לרדוף אחר קניות ולעמול על סירים, מתפנה לנו זמן לעסוק בדברים החשובים באמת; כמו בילוי זמן איכות עם כל בני המשפחה, זה הזמן להקדיש תשומת לב לילדים, אולי לצאת לטיולים וכל מה שמביא להנאה בסוף השבוע. ואוכל? כבר יש! והוא טעים משובח ואיכותי, עשוי ממיטב חומרי הגלם וארוז היטב.

מי צריך לעמוד בתורים האינסופיים בסופר בימי שישי?

חווית הקנייה בסופר בימי שישי, הנה חוויה מפוקפקת וזאת בלשון המעטה. זהו יום עמוס וצפוף במיוחד, עם ישראל נוהג להעמיס כמויות מסחריות של אוכל בעגלות, וכך יוצא שלעתים מבלים בסופר של דבר יותר משעה. גם במקרים בהם אנו מצפים לארח חברים או בני משפחה בימי שישי שבת ואנו מחויבים לארח אותם כראוי, לא בעבור כולם מדובר במשימה קלה, ולא כולם מומחים בבישול או נהנים לעמוד במטבח שעות אל מול צי של סירים. גם כאן, ההמלצה החמה היא לפנות אל חברת קייטרינג, המעסיקה את מיטב הטבחים ואנשי המקצוע, שתבטיח לכם אוכל טעים ואיכותי שמגיע באריזות מיוחדות שתפקידן לשמור על טריות המזון, וכל שנותר הוא לחמם את האוכל ולצלחת אותו.

תמיד להיות בהיכון

לעתים חברים או בני משפחה מגיעים לבקר בהתראה קצרה. או אז אנו שוברים את הראש בכל הקשור לאוכל אותו נוכל להכין בעבורם תוך זמן קצר, ולא תמיד יש לנו את חומרי הגלם בבית, או סבלנות להתחיל לאפות ולבשל. על מנת להיות מוכנים למקרים שכאלה, תמיד מומלץ להזמין בסופי השבוע מנות קייטרינג טעימות להפליא, משביעות וייחודיות. ניתן לאחסנן במקרר ולאחר מכן כל שנותר לעשות הוא לחמם אותן בתנור. עם מחשבה קדימה, לפעמים החיים יכולים להיות קלים.
אז אין מה להסס או לחשוב יותר מידיי. פרגנו לעצמכם סוף שבוע שלו ורגוע, עם הרבה שעות פנאי, ואת המטבח פשוט תשכחו, כי האוכל כבר מוכן.

מאמרים קשורים

Close
Close