אוכלכללילימוד בישולסדנאות בישולקינוחים

אסטלה כיתת אמן לקונדיטוריה

ישנם אנשים שמעוניינים ללמוד להיות רופאים, אחרים חולמים להיות עורכי דין, ויש כאלה שהמטבח זורם להם בדם. אם להיות ספציפיים יותר – עולם הקונדיטוריה. כעת, המרחק מהגשמת החלום קצר מתמיד. אצל אסטלה כיתת אמן לומדים מידי שנה מאות חובבי מטבח וטבחים מקצועיים המעוניינים להכיר מקרוב את עולם הקונדיטוריה, ועכשיו גם לכם יש את ההזדמנות להצטרף אלינו!

אסטלה כיתת אמן – לאנשים מתוקים

ברוכים לבית הספר – אסטלה כיתת אמן לקונדיטוריה! שמחים שהגעתם אלינו, חמושים באהבה למתוק ורצון להתפתח בתחום. הרשו לנו לספר לכם מעט על עצמנו;

  • אך ורק קונדיטוריה – אסטלה הינו בית הספר הגבוה היחיד בישראל המתמחה במקצועות הקונדיטוריה בלבד, כולל אפיית לחם ושוקולד. בית הספר מקפיד על הדיוק והספציפיות במקצועות הקונדיטוריה, על מנת לשמור על רמה גבוהה וייחוד.
  • איך לומדים – הלימודים בבית הספר לקונדיטוריה מתקיימים בכיתות קטנות המונות בין שמונה ל- 12 תלמידים בלבד. כך, זוכים התלמידים ליחס אישי התורם לפיתוח יכולותיהם האישיות והצלחתם בלימודים. בנוסף, יוכלו להתנסות בעבודה מעשית עצמאית כמעט לחלוטין, בהיקף הנדרש.
  • סגל המורים – כאשר המטרה היא להעניק לתלמידים את האפשרות לממש את המלוט הפוטנציאל שלהם, יש להוביל אותם במקצועיות. כך, מקפיד בית הספר על סגל מורים העומדים בקדמת עולם הקונדיטוריה, אנשי מקצוע ברמה בינלאומית המחזיקים בתארים ופרסים בתחום. כולם בעלי שנים רבות של עבודה בתחום, ומחזיקים ביכולות הוראה גבוהות.

כל אלו יחדיו מבטיחים שהתלמידים המגיעים אלינו, ייצאו כשבידם יכולות גבוהות והיכרות מעמיקה עם עולם הקונדיטוריה. ואם להיות כנים, זה לא כל מה שיש לנו לספר לכם. כמובן, את הטוב ביותר שמרנו לסוף.

הכרה בינלאומית

אסטלה כיתת אמן הינו בית הספר היחיד לקונדיטוריה בישראל שזכה להכרה בינלאומית. בית הספר מקיים תוכניות וקורסים ברמה בינלאומית, בשיתוף פעולה מלא עם בתי ספר מכל העולם; כולל ביה”ס הבינלאומי לקונדיטוריה של אוליבייה בז’אר בצרפת, האקדמיה לשוקולד של קאליבו בבלגיה, ועוד. בית הספר מקפיד על סטנדרט מהגבוהים ביותר, והלימודים בו מבטיחים כניסה בטוחה לעולם הקונדיטוריה, ורכישת ארגז כלים מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

מאמרים קשורים

Close
Close