אוכלכלליקינוחים

בר גלידה וקינוחים

פינות המתוקים עם הגלידה והקינוחים הן הפינות הפופולריות ביותר באירועים, כשהן לא מוגבלות כלל לסוג מסוים של אירוע. מכיוון שגלידות וקינוחים הם הפינוק האולטימטיבישהאורחים ישמחו תמיד למצוא באירוע. משום כך גם בר גלידה וגם בר קינוחים מתאימים גם לאירועי יום וגם לאירועי לילה, גם לאירועים בטבע וגם לאירועים במקום סגור, וגם כמובן לשמחות כמו לחתונה ולברית מילה ולאירועים עסקיים וימי חברה.

עגלות גלידה לאירועים

מראן של העגלות חינני ונראה כמו עגלות יריד של פעם, לכן הן מושכות תשומת לב רבה לא רק בזכות הצבעים והטעמים. עגלות גלידה מתמחות בדרך כלל בגלידות איכותיות, בעיקר גלידה בעבודת יד של מותגים מובחרים, וכדאי לפני שעושים את הבחירה לעשות סקר שווקים, משום שכדאי לטעום לפני שמחליטים. רצוי לוודא שיש בעגלות הגלידה שתזמינו לא רק כמות מספקת לכל האורחים, אלא גם מבחר גדול של טעמים, מגלידות שמנת ועד סורבה, וכן גלידות שמתאימות למי שמעדיף גלידה ללא מוצרים מהחי, ואפילו גלידות דלות שומן לחובבי בריאות. לאחרונה נוסף גם טרנד הגלידה היפנית מחומרים מיוחדים כמו תה ירוק, שיתאים לאירועים אנינים במיוחד. כל עגלת גלידה בדרך כלל מתמחה בטעמים מסוימים כמו גלידה איטלקית, אמריקאית או גלידות יוגורט.

מחירים לפי נוחות הגשה

עגלות גלידה הן בדרך כלל נוחות לתפעול ושיטת העבודה אתן מהירה וקלה, כך שהמחירים שלהן כוללים את מחירי המוצרים עצמם בלי תוספת מיוחדת כמו כזאת שיש על הכנת קינוחים. ואילו מחירי בר קינוחים המורכב מעוגות גלידה נקבעים לפי מספר המוזמנים, ונעים בטווח של 2,000-4,000ש’, לאירועים קטנים עד מאה איש, דרך אירועים בינונייםשל עד 400מוזמנים, במחירים של
4,000-8,000ש’, ועד לאירועים של מעלל-400 איש שמחיר השכרת הבר יכול להגיע גם עד ל- 12,000ש’ ומתחיל מ-5,000ש’ לעגלת גלידה לאירוע.

ההנאה שבעגלות קינוחים

האטרקציה של עגלות הקינוחים היא שהקינוחים נעשים לעיני האורחים שחווים את ההכנה בכל חושיהם.קינוח פופולרי מוכרהוא עגלת שערות הסבתא, קינוח ותיק שאמנם מיועד בעיקר לילדים, אך מבוגרים נהנים ממנו. עגלות הקינוחים החמים כוללות גם הכנה של ואפל בלגי והגשה עם כל התוספות, כמו פירות ואגוזים. בעת ההכנה נפוץריח נהדר שמושך את האורחים ומפתה אותם. המחירים מגלמים, אם כך, גם את העבודה. נוסף על הוואפל הבשרני אפשר להגיש לאורחים קרפ צרפתי מלא בכל טוב. מחירי עגלות המתוקים לאירוע נעים בין 2,000 ל-4,000ש’ לאירועים קטנים ועד למחירים של 5,000-8,000ש’ לאירועי ענק של מאות משתתפים.

Tags

מאמרים קשורים

Close
Close