כללי

גימיקים לחתונה – משאירים מזכרת לאורחים

שוק החתונות בעולם צומח בשנים האחרונות בקצב יפה. לצד ריבוי הזוגות שמתחתנים יש ריבוי, מובן, של בעלי עסק המציעים את שירותיהם לחתונה שלכם. לכל בעל עסק המציע אטרקציות לחתונה יש מגוון של מייצגים להציע לכם, אבל אותם מייצגים יישכחו עם הזמן. אם אתם רוצים להפוך את החתונה שלכם לאחת שלא יישכחו אותה במהרה – אז אנו ממליצים לכם על גימיקים לחתונה בצורת מתנה, או מזכרת אם תרצו, קטנה שתחולק לכל אורח.

החתונה הפכה להפקת ענק המגלגלת מחזור של מאות אלפי שקלים לחתונה או מיליארדים של שקלים מידיי שנה. למעשה כבר אי אפשר להתחמק מהתחרות השקטה הזו שבה כל חתונה צריכה להיות גדולה יותר ומוצלחת יותר מהקודמת. כמובן שיש את אלו שלא מתרגשים ולא משתתפים במרוץ, אך זהו מיעוט. למעשה עניין החתונות עבר סוציאליזציה על ידי הבניה חברתית של המציאות של כלל אזרחי העולם.

תוקף האירוע והמעמד מחייב הקפדה יתרה על כל פרט באירוע – החל מהזמנות, דרך האוכל וצוות ההגשה וכלה בתחום גימיקים לחתונה.

התחום הקרוי גימיקים לחתונה עוד בחיתוליו, אבל הוא הולך ותופס תאוצה (או לומד להשתמש בסיר אם תרצו). כרגע ברור, כי בעוד מספר שנים לא תהיה חתונה שלא נראה בה גימיקים לחתונה. על הזוג לבחור בקפדנות כל פרט ופרט בחתונה כך שיתאים לחזון האישי שלהם לגבי החתונה, זה כולל כמובן את בחירת הגימיק לחתונה.

למען הסר ספק – הכוונה במילים גימיקים לחתונה היא למזכרת קטנה מיוחדת ומקורית בסיום האירוע. למעשה באמצעות אותן מזכרות מקבלים האורחים מתנה המודה להם על השתתפותם באירוע. המזכרת תהיה כזאת שתעורר חיוך ותזכיר את האירוע גם שנים לאחריו.

דוגמא טובה של אחד הגימיקים החדשים יחסית והמקוריים לחתונה הוא מגנטים לחתונה שיקבלו המוזמנים שלכם, כל אחד מהם יצא עם תמונת מגנט אישית כאשר הוא בעצמו מופיע בה ועל התמונה תכתב הקדשה ממכם.

הנקודה היפה בכל גימיקים לחתונה היא שהם מקוריים (כיום), ייחודיים, ובעיקר זולים מאוד! גימיקים לחתונה יכולים להיות מחזיק מפתחות עם הקדשה, או שרשרת חרוזים צנועה. יש מגוון אדיר של אפשרויות.

הבחירה בגימיק צריכה להיות של הזוג, וזה בהתאם לאופי האירוע ולמספר המוזמנים. מומלץ להזמין 10% יותר מהגימיק ממספר המוזמנים, לכל מקרה שלא יבוא.

לסיכום ניתן לומר שבגלל הייחודיות ובגלל העלות הנמוכה שלהם אין ספק שכל סוגי גימיקים לחתונה ילכו ויתפסו פלח גדול במספר החתונות. זוהי מחווה יפה ומרגשת שתשאיר טעם טוב מהחתונה לאחר שטעם האוכל יעבור.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

Close
Close