דיאטהכלליתזונהתזונה נכונה

גרסיניה קמבוג׳יה ותופעות לוואי

גרסיניה קמבוג׳יה הוא למעשה צמח אשר גדל באזורים טרופיים בעיקר באינדונזיה. הגרסיניה קמבוג׳יה  נחשב לתוסף 100% טבעי (ללא כימיקלים, צבעי מאכל ושאר חומרים המזיקים לגוף). השימושים העיקריים בתוסף נועדו למטרה של דיכוי תיאבון, שריפת שומנים והורדה משמעותית במשקל הגוף. היתרון המובהק של התוסף גרסיניה קמבוג׳יה הוא שהשימוש בו אינו מלווה בתופעות לוואי, בשונה מתוספי מזון אחרים שנועדו לשימושים דומים. בנוסף, השימוש בו איננו מצריך שינוי ניכר באורח החיים ומאפשר ירידה מבוקרת והדרגתית במשקל הגוף.

מחקרים מוכיחים: ירידה ברמות הטריגליצרידים בדם ללא תופעות לוואי

גרסיניה קמבוג׳יה מכילה אחוזים גבוהים יחסית של חומצה הידרוקסיסטרית. חומצה זו נקראית גם HCA והיא נחשבת לאחד הגורמים היעילים לתהליך הירידה במשקל. החומצה פועלת דרך עיכוב של אנזים הנקרא Citrate Lyase שתפקידו להפוך את הפחמימות שאנו צורכים מהמזון לכולסטרול רע ולחומצות שומן. עיכוב האנזים ע״י החומצה מסייע לתהליכי שריפת השומנים, הורדה ברמות הטריגליצרידים בדם,  ואף מאפשר לגוף להוריד במשקל בממוצע שבין 2-5 קילוגרמים בחודש.

יתרונותיה של דיאטת גרסיניה קמבוג׳יה

מדובר בתוסף תזונתי המורכב מ-100% רכיבים טבעיים. צריכה קבועה של 2 טבליות ביום מסייעת להוריד באופן הדרגתי במשקל הגוף מבלי לסבול מתופעות לוואי כגון נפיחויות, גזים, כאבי בטן, סחרחורות, שלשולים, כאבים באזור האגן – השכיחות כל כך בשיטות אחרות שמטרתן לתמוך בתהליך ההורדה במשקל. פרט להיותה מסייעת לרדת באופן מבוקר ועקבי במשקל הגוף, צריכה קבועה של גרסיניה קמבוג׳יה מדכאת את תחושת התיאבון, מונעת את הרצון התמידי לפחמימות ומתוקים, מאפשרת ליצור מאזן קלורי שלילי ואף מונעת הצטברות של שומנים בתאים בגוף. גרסיניה קמבוג׳יה מאזנת רמות הכולסטרול בדם ותומכת במערכת העיכול והמעיים. בנוסף, דיאטת גרסיניה קמבוג׳יה מאפשרת לנו לאזן את כמויות המזון אותן אנו צורכים, שומרת עלינו שבעים לאורך זמן ומחדירה בנו אנרגיה לאורך כל היום.

לסיכום, אין זה חובה לשלב את לקיחת הטבליות של דיאטת גרסיניה קמבוג׳יה עם פעילות גופנית אינטנסיבית, אך שילוב זה ייעל באופן ניכר את תהליך ההרזיה ושריפת השומנים ויאפשר לנו לשמור על גוף בריא, חזק ואנרגתי לאורך זמן מבלי לסבול מתופעות לוואי.

Tags

מאמרים קשורים

Close
Close