דיאטהדיאטה מהירהכללי

דיאטה מהירה ובריאה

דיאטה מהירה ובריאה צריכה להיות שקולה ומחושבת

מתכננת ארוע ורוצה להראות נהדר עבורו? החלטת לעשות שינוי בחיים ולא רוצה לפספס את המומנטום? הצבת מטרה לחודשיים הקרובים ואת חייבת להתחיל? תהיה הסיבה אשר תהיה, את חייבת לזכור- דיאטה מהירה חייבת להיות גם דיאטה בריאה. אחרת לא תעשי טוב לגוף שלך ולא לנפש שלך. דיאטה מהירה ובריאה יכולה גם להשמר לאורך זמן בניגוד לדיאטות אחרות שגורמות לאפקט יויו ידוע לשמצה.

כיצד ניתן להתחיל בדיאטה

בשביל להצליח ולהתמיד, דיאטה מהירה שהיא גם בריאה חייבת לכלול הכרות עם מתכונים קלים, מהירים ובריאים, תפריטי דיאטה המתייחסים לארוחות במהלך כל היום ולא מזיק גם להכיר טיפים שיעזרו לשמור על הדיאטה ביום יום וגם בארועים מיוחדים בהם קשה יותר להתאפק ולשמור על מה אוכלים.

לא תמיד אפשר למצוא דיאטה מהירה שנחשבת גם לדיטאה בריאה

לפעמים דיאטה מהירה עלולה אף להיות מסוכנת ולהוביל לבעיות בריאות משמעותיות. בנוסף, במידה ומעוניינים להשתמש בתוספי מזון או באבקות או כדורים המתיימרים לעזור בדיאטה, חשוב מאוד לקרוא וללמוד טוב טוב מה הם עושים וכיצד הם משפיעים על הגוף, בטווח הקצר והמיידי וגם בטווח הארוך.

דיטאה מהירה ובריאה צריכה לשלב גם פעילות גופנית

לא תמצאו אף מומחה בתחום הירידה במשקל שלא ישלב בין דיאטה לבין פעילות ספורטיבית. הפעילות הגופנית יכולה להיות פעילות אישית כמו ריצה, הליכה, שחיה או התעמלות מכשירים, אך גם להיות פעילות קבוצתית כמו ריקוד, השתתפות בקבוצת ספורט כמו כדורסל, כדורעף, כדוריד, כדורגל או טניס. חשוב להקפיד על איזון בין אכילה נכונה לבין הפעילות הספורטיבית. כל דיאטה מהירה ובריאה הנעשת בשילוב עם פעילות ספורטיבית צריכה לתת לגוף את המרכיבים הנחוצים לו ולא למנוע מהגוף מרכיבים חיוניים אלה.

חישוב קלוריות לדוגמא עבור דיאטה טובה, מהירה ובריאה יכלול לא פחות מ-1200 קלוריות ביום. הטווח המומלץ הוא 1050 קלוריות עד 1200 קלוריות ביום. במידה והדיאטה נעשת כמו שצריך, כלומר יחד עם פעילות ספורטיבית, ניתן לחשוב את כמות הקלוריות ה”נשרפות” בתהליך הפעילות הספורטיבית.

תפריט דיאטה צריך לכלול מספר גורמים:

כל דיאטה המכבדת את עצמה תכיל מספר גדול של ירקות ועלים ירוקים בתפריטה. מלבד זאת יש לצרף גם חלבונים ושומנים טובים. לא נכון להמנע לחלוטין משומנים, אך אפשר לצרוך מוצרים דלים בשומן כמו בשר רזה, דגים וגבינות דלות שומן.

 

Tags

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

Close
Close