כללי

האם ניתן למנוע קריסת עסק ואיך להתנהל במצב כזה?

הוצאה לפועל – העברות כספים בין גורמים עסקיים כאלו ואחרים, מהוות חלק בלתי נפרד מחיי בית העסק שלכם. מצד אחד, אתם משלמים לספקים ונותני שירותים שונים לעסק, ומצד שני, אתם מקבלים תשלומים מלקוחות קבועים שמזרימים את הכספים אל תוך חשבונות הבנק של העסק שלכם. אבל מה יש בכוחכם לעשות במקרה שבו אתם לא מצליחים לקבל את הכספים המגיעים לכם וצריכים להמשיך לנהל את שגרת היום יום של בית העסק שלכם?

במצב כזה, אפשר להתייעץ עם עורך דין הוצאה לפועל או עורך דין חדלות פירעון ולנסות להבין אילו זכויות עומדות לרשותכם מבחינת החוק הישראלי. יש דרכים רבות לפעול והכל תלוי במצב המשפטי הייחודי שלכם, מה שאומר שכדאי לקחת אחריות ויפה שעה אחת קודם.

פתיחת תיק הוצאה לפועל – הצעד האחרון והכי דרמטי שיש

חדלות פרעון – החבות של אדם לנותני שירותים וספקים היא בעיה בין אישית שגולשת במהירות למישורים המשפטיים. כאשר אתם עומדים במצב בו אינכם יכולים לשלם ונוצר חוב, יש מקום לנושים לנקוט פעולה אסרטיבית יותר, החל משליחת מכתב התראה וכלה בפתיחה של הליך הוצאה לפועל רשמי. עורך דין הוצאה לפועל יסייע לכם להעריך מה הן הדרכים הנכונות לפעול בצורה שתשרת את המטרה הסופית שלכם, למשל: לשקם את העסק או לבצע הסדרי חוב מול הנושים.

התכנון והביצוע – יסייעו לכם לקבל את החוב במהירות

פשיטת רגל – לקיחת האחריות על החובות היא חלק משמעותי התחלתי בנקיטת פעולה שתוביל לפתירת הבעיה הכלכלית, בין אם בגלל בעיות כלכליות של החייב ובין אם בשל מחלוקת בין החייב לנושים. מה שאומר שההיכרות לקראת שלבי גיוס הכספים וההתנהלות מול הנושים, חייבת להיות היכרות אסטרטגית, שמסתכלת על כלל התרחישים האפשריים שיכולים להתפתח. ייעוץ משפטי בשלבים הראשוניים של התהליך, יהווה המקור שלכם לקבלת המידע המתאים למצב המשפטי שלכם. עורך דין הוצאה לפועל או עורך דין חדלות פירעון, ישקף בפניכם את המצב המשפטי בו אתם נמצאים ויבנה עבורכם את האסטרטגיה המשפטית המתאימה לכם ביותר שתוביל להסדרת חובותיכם.

 

מאמר בחסות אתר חדשות bignews

 

מאמרים קשורים

Close
Close