מסעדות

המסעדות באזורים היפים ביותר בישראל

בילוי במסעדה הפך לבילוי הפופולרי ביותר בקרב זוגות ומשפחות. הישראלים, שיודעים להעריך אוכל איכותי ומחפשים המלצות על המסעדות השונות בארץ ברחבי הרשת, רואים בבילוי במסעדה כחוויה שמטרתה לשלב ערבים רומנטיים או משפחתיים ומחפשים את המסעדות שמעניקות חוויה עוצמתית, הרבה מעבר לבשר איכותי ומאכלים נדירים. על מנת לאפשר לכם ליהנות במהלך הבילוי שלכם במסעדות, אנו מציגים בפניכם את המסעדות שמציעות הרבה יותר מאוכל מעולה.

ליהנות מהבריזה הים תיכונית ומהאווירה היוקרתית הצופה אל המרינה בהרצליה

מסעדת Medzzo מזה כעשור נחשבת לאחת מהמסעדות המובילות בישראל. המסעדה הוותיקה במרינה בהרצליה, מציעה חוויה יוצאת מן הכלל ולא פעם נבחרה למסעדה בה האווירה הרומנטית ביותר בארץ. מעבר לתפריט העשיר והמנות המיוחדות שמציעה המסעדה, ניתן ליהנות בה ממגוון חללים, ביניהם: ישיבה במתחם החיצוני של המסעדה בו ניתן ליהנות מהאורות הנשקפים על מי המרינה בהרצליה וצפייה ביאכטות המפוארות שעוגנות במרינה. כמו כן, לאנשים המעוניינים ליהנות מהאווירה משפחתית ויוקרתית, מומלץ לשבת במתחם הפנימי המעוצב והמבריק של המסעדה. המסעדה מציעה גם חדרים פרטיים ומתחם לאירועים.

כמה עובדות על מסעדת Medzzo:

  • המחירים במסעדה הוגנים וזולים מאשר המסעדות היוקרתיות המתחרות.
  • במסעדת Medzzo נערכו יותר מ-100 הצעות נישואין בשנים האחרונות.
  • נבחרה לא פעם ל”מסעדה האהובה על ידי המפורסמים”.
  • בפגישות העסקיות במסעדה נחתמו הסכמים מפורסמים.

לאכול בעיר, להרגיש בכפר…

בפרסומות של הפרויקטים השונים של הנדל”ן אנו צופים בצורך וברצון של האוכלוסייה להתגורר בעיר אך להרגיש את האווירה הכפרית. מסעדת Madison, לשעבר מסעדת Dagim המפורסמת, קולעת בדיוק למטרה זו.

מסעדת הבשר בשרון, מציעה אווירה כפרית יוצאת דופן וצופה אל פארק ארבע עונות בהוד השרון. השף המפורסם של המסעדה מרענן את תפריט המנות, שפשוט, אין מקום לטעויות. במסעדה ניתן ליהנות ממגוון רחב של מאכלים, ביניהם, בשרים איכותיים, ארוחות דגים מדהימות, פירות ים ואפילו מאכלים איטלקיים ומבחר גדול של סלטים.

במתחם הפנימי במסעדה הושקע כסף רב בכדי להפוך את האווירה לנעימה ביותר. המסעדה מציעה מגוון רחב של מתחמים והעיצוב הכולל של המקום יוצא דופן ומציע מתחם מדק מעוצב. במסעדה עורכים אירועים מדי חודש ואנו ממליצים: תהיו רשומים לניוזלטר שלהם ותיהנו מההטבות השונות.

 

מאמרים קשורים

Close
Close