אוכלאוכל בריא

חדש בעוף טוב – מוצרי עוף ללא אנטיביוטיקה

חברת עוף טוב מייצרת כבר לא מעט שנים מוצרים איכותיים מעופות מקומיים. בשנה האחרונה עברה החברה מהפכה והחלה להציע מוצרי עוף ללא אנטיביוטיקה. מוצרי החברה מבוססים על שינוי שעשתה בגידול העופות. במקום לולים עמוסים ותרנגולות שמוזרקים להן אנטיביוטיקה והורמונים, תרנגולות שגדלות בסביבה טבעית, עם תזונה חופשית ובריאה וללא חומרים מיותרים ומזיקים שמתווספים לתזונה זו.

מגוון רחב של מוצרים בריאים יותר, טעימים יותר

לפני מספר חודשים השיקה החברה את המקבץ הראשון של מוצרים נטולי אנטיביוטיקה. בין המוצרים כרעיים, חזה עוף, שוקיים וכנפיים. המוצרים הגיעו עד ללקוחות כשהם מכילים רק חומרים טבעיים, ללא אנטיביוטיקה או הורמונים המוזרקים לעופות בתעשייה כיום.

הצעד הזה היה צעד ראשון בלבד. בחודשים האחרונים השיקה עוף טוב סדרת מוצרים נוספת שכוללת שניצלים ביתיים וחזה עוף שילדים אוהבים, עם ציפוי ברביקיו אבל ללא חומרים מזיקים.

פתרון מהיר בכל בית, ללא התוספים של מזון מתועש

הצעד הזה של חברת עוף טוב מתכתב עם מה שקורה בכל רחבי העולם. ככל שהמודעות לתזונה בריאה יותר מתגברת, אנחנו מתחילים לשים לב לרשימת החומרים המתווספים גם למזונות הטבעיים ביותר. אנחנו קונים פחות מזון מתועש אבל מחפשים פתרונות מהירים ובריאים לארוחות משפחתיות בבית.

קצב החיים המהיר, שעות העבודה הארוכות, העיסוקים של בני הבית – כל אלו מכתיבים למצוא מוצרים איכותיים שאין בהם מרכיבים מזיקים, אבל אפשר להכין אותם במינימום זמן ומאמץ. מוצרים כמו מוצרי העוף ללא האנטיביוטיקה של חברת עוף טוב נכנסים לתמונה בדיוק בתפקיד הזה ומאפשרים לנו לאכול טוב, בריא ומזין בלי להתפשר.

עוף ללא אנטיביוטיקה, עם ערכים תזונתיים בריאים

חברת עוף טוב השיקה מוצרי עוף נטולי אנטיביוטיקה, אך עדיין עשירים בערכים תזונתיים בריאים. הם נטולי סוכרים, מופחתי שומן ומכילים רק כ-130 קלוריות ל-100 גרם, מספר שמשתלב ללא כל ספק כמנה עיקרית בארוחת הצהריים או הערב. המוצר הזה מסייע לילדים ולמבוגרים לצרוך חלבונים בכל יום מבלי להזיק לגוף, אלא לתת לו בדיוק את מה שהוא צריך.

עבור הורים לילדים שמחפשים עבורם את האוכל האהוב והביתי, אך אין להם זמן לעמוד במטבח ולהכין עוף שתהליך הבישול שלו יכול להיות ארוך, מדובר בפתרון מצויין. מוצרי העוף של עוף טוב מגיעים נקיים, מוכנים להכנה ובמגוון ציפויים וטעמים. הורה יכול לבחור ביום אחד בשניצל קריספי ועסיסי וביום אחר להכין מרק עוף עם כנפיים רכות. הוא יודע שאין במוצרים חומרים מיותרים שיכולים להזיק לילדיו.

מוצרי עוף ללא אנטיביוטיקה של עוף טוב מהווים דוגמה לשינויים שקורים היום בשוק האוכל והמזון המוכן. אנחנו רוצים לאכול בריא, להנות מכל ביס ולדעת בדיוק מה אנחנו מכניסים לתוך הפה. המוצרים של עוף טוב מאפשרים לנו להנות מארוחות ביתיות ובריאות, מבלי להכניס אנטיביוטיקה והורמונים לגוף.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

Close
Close