אוכל

חידוש התנור בקונדיטוריה

חידוש התנור בקונדיטוריה, להלן מספר אפשרויות העומדות בפניכם

כמו שהנגר לא יכול לעבוד בלי פטיש איכותי, כך גם לא יכולה קונדיטוריה לעבוד ללא תנור חדיש ומתקדם. אם יש לכם קונדיטוריה והתנור שלכם כבר ישן מומלץ עבורכם להחליף אותו בתנור חדש ואיכותי. תנור חדיש ומתקדם יאפשר לכם להכין מאפים פריכים, מדויקים ומרשימים תוך זמן קצר ובצורה זו תוכלו לעמוד בזמנים ולהעניק ללקוחות שלכם את השירות הטוב ביותר. כיום, ניתן לבחור בין מגוון סוגים של תנורי אפיה- ניתן לרכוש תנור נייח או תנור תאים במגוון גדלים- התנורים הללו מתאימים למאפיות שמגישות לחמים, עוגות גבינה וכו’. תנור מסוג אחר הינו תנור עגלה, תנור העגלה נקרא גם בשם תנור טורבו משום שהוא משתמש באוויר חם. ניתן לרכוש גם תנורים מסתובבים. אפשר למצוא חברות שמוכרות תנורים מסתובבים שמכילים 8 תבניות ומגיעים עד 4 עגלות. תנורים נוספים הינם תנורים שכוללים מערכות אוטומטיות של פריקה והזנה.

מאיפה אפשר לרכוש את התנורים?

ניתן לרכוש את התנורים ממשווקים שמוכרים תנורים חדישים, ממשווקים שמוכרים ציוד למאפיות יד שנייה או מאתרים של יד 2. רכישה מאתר יד שנייה עשויה להיות פחות טובה אך היא מהווה פתרון עבור מאפיות קטנות שאין להן תקציב או מאפיות שנמצאות בתחילת דרכן.

תנור פיצה למשל מאתר יד 2 יוכל לעלות כ- 3,900 ₪, תנור תעשייתי מאתר יד 2 יוכל לעלות כ- 5000 ₪ וניתן למצוא גם תנורי פיצה בכ- 1200 ₪. במידה רוכשים את התנורים הללו מאתר יד 2 ניתן למצוא מציאות אך לא ניתן לקבל אחריות.

כמו כן, ניתן לפנות אל חברות שמוכרות גם ציוד חדש וגם ציוד ישן ולרכוש מהן תנורי יד 2. חלק מהחברות מחדשות את התנורים ומעבירות אותם בקרת איכות ותוכלו למצוא חברות שמספקות בחירה נרחבת ואף יעוץ מקצועי אשר יסייע לכם לבחור בתנור שמתאים לצרכי המקום, גודל המטבח, תפעול התנור, המיומנות של הצוות, התחזוקה, המחיר וכו’. כמו כן, יוכלו חלק מהחברות לספק מחסן חלפים ומעבדות שירות. ניתן למצוא אפילו חברות שמוכרות תנורים מיד 2 ומעניקות אחריות.

כמובן שאותן החברות יוכלו למכור לכם גם תנורים חדישים- תנורים אלו אמנם יעלו יותר (המחיר לא חייב להיות גבוה בהרבה ממחירי התנורים באתרי יד 2 ויכול לעלות כ- 5000 ₪ בממוצע), אך השירות יהיה מקיף יותר. במידה ותרכשו תנורים חדשים תוכלו לקבל מענה בכל מצב של תקלה והשירות יהיה מקצועי ומהיר. כמו כן, תוכלו לשלוח את התנורים התקולים אל בית מלאכה גדול ולקבל אותם בחזרה עם סיום השיפוץ, תוכלו לפנות אל החברה במידה ותצטרכו חלקי חילוף ועוד.

אז מה אתם מחליטים? בחרו בדרך הבטוחה ביותר

בין אם החלטתם לרכוש ציוד למאפיות יד שנייה או ציוד חדש למאפיות חשוב שתבחרו בציוד איכותי. במידה ואתם יכולים להשקיע מומלץ עבורכם לרכוש תנורים חדישים יותר אשר יגיעו עם אחריות לתקופה ארוכה אך במידה ואין לכם את התקציב הדרוש והחלטתם לרכוש את התנור מיד שנייה נסו לבחור בחברות שמחדשות את התנורים, בודקות את תקינותם ומעניקות אחריות לתקופה מסוימת, חברות אלו יעסיקו יועצים שיוכלו לסייע לכם בתהליך הבחירה, באמצעותן תוכלו לבצע רכישה בטוחה יותר.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

Check Also
Close
Close
Close