כללי

חתונה קטנה בצפון

בזמן האחרון אנו רואים שמאוד נפוץ לחגוג אירוע חתונה קטנה, הזוגות מעדיפים ללכת על חיסכון באירוע אינטימי יותר ורק עם החברים והמשפחה הקרובה.

לרוב, חתונה קטנה מאורגנת בהרבה פחות לחץ מחתונה רגילה, והזוג נהנה הרבה יותר מהדרך של הפקת האירוע.

חשוב לדעת! ניתן לעשות אירוע אינטימי ללא השקעה כלכלית אדירה, בהשוואה לחתונה באולם גדול עם קהל מוזמנים גדול, החתונות הקטנות לא מצריכות ממכם השקעה כלכלית גדולה ורוב הסיכויים הם שגם תכסו בצורה יפה את האירוע.

אחד היתרונות הבולטים בחתונה קטנה הוא שהזוג מפיק את החתונה שהם באמת רוצים, יש להם הרבה פחות אנשים להתחשב בהם והם יכולים לעשות את החתונה שתמיד חלמו עליה.

למשל – הרבה פעמים הזוג המתחתן הוא צמחוני, או טבעוני, ברגע שיפיקו חתונה קטנה הם יוכלו ללכת על קונספט טבעוני, האורחים שמאוד קרובים לזוג יקבל את האוכל בהבנה ויחסוך חוסר נעימות עם אנשים רחוקים שמגיעים אחרי עבודה ומצפים לקבל את האוכל הבנאלי שרואים ברוב החתונות.

ניתן למצוא מקומות קטנים לחתונות בכל הארץ, מהדרום ועד הצפון, אבל אם ללכת על מקומות יפים אנחנו ממליצים להצפין יותר, האוויר הנעים, השקט שאין במרכז וכמובן איך לא – הירוק, הרבה עצים, פרדסים ומרבדי דשא פרוסים לפניכם ויכולים לעוזר לכם להפיק את החתונה הכי אינטימית, טובה ונעימה שאפשר לדמיין.

מה זה חתונה קטנה? אירועים עד 200 איש מוגדרים כאירועים קטנים, לרוב נראה אירועים קטנים וחתונות כאלו עם כמות של בין 150 – 200 חוגגים.

Tags

מאמרים קשורים

Close
Close