כללי

כיצד ניתן לבחור תנורי פיצה איכותיים?

במידה ואתם בעלי עסקים אשר רוצים להכניס לתוך התפריט שלכם, תפריט פיצות מגוון וטעים, כדאי לדעת, שחלק בלתי נפרד מהצלחתה של פיצה אולי מתחיל בבצק אך בסופו של דבר, מה שיקבע את הצלחתה הוא התנור ממנו היא יצאה. במידה וחשוב לכם להעניק ללקוחות שלכם את הפיצות הטעימות והאיכותיות ביותר כדי שתקנו תנורי פיצה איכותיים על מנת לא לפגום באיכות העבודה ובשמה של המסעדה.

בעל מסעדה שמכבד את עצמו, יקנה או ישכיר ציוד למטבח בעל שם ומוצרי מטבח בעל תקן המחמירים ביותר. אחד היתרונות הבולטים בקנייה או השכרה של תנור פיצה, הוא ההבטחה לכך שלא תיתקלו בבעיות שונות במהלך העבודה עמן ותוכלו להבטיח לעצמם את התוצאה הטובה ביותר. במידה ואתם מקבלים הזמנה של כמה פיצות יחד, עליכם לוודא כי התנור יעמוד בעומס ועדיין יספק לכם כמויות גדולות של פיצה ללא פגיעה באיכותן. כאשר בוחרים תנור פיצה חשוב לוודא שהרמת גימור של התנור תהיה גבוה ובנוסף לכך מומלץ כי משטח האפייה יהיה עשוי כולו מאבן, אשר תביא לאגירת חום מרבית ותביא לפיזור חום נכון ויעיל על פני כל המשטח.

סוגים שונים של תנורי פיצה

ישנם סוגים של תנורי פיצה אשר כל אחד מהם יהווה עבורכם יתרון לעומת תנור אחר, תלוי בצרכים של המסעדה וכמובן בנוחות שלכם כבעלי העסק. ישנם דגמים של תנורים אשר יתאימו יותר לבתי קפה, בהם ההזמנה של הפיצה אינה לעיתים קרובות כמו בית מאפה ואינכם צריכים לקנות תנור גדול מידי, שכן, שכן אתם גם צריכים להתחשב במקום שיש לכם במטבח וזאת לצד תפוקת העבודה לה אתם זקוקים.

ישנם תנורים שונים אשר תוכלו לקנות, ואחד מהם הוא תנור בעל שני תאי אפייה, דבר שיאפשר לכם יעילות רבה יותר ותוכלו לאפות שני מאפים שונים, שכן כל מאפה יהיה זקוק לטמפרטורה שונה לשם אפייתו.
ישנם תנורים אשר בעלי מעטפת מנירוסטה, אשר יעניקו לפיצה את החום המרבי והאידאלי לו היא זקוקה. בנוסף, תוכלו גם לקנות תנור פיצה בעל דלתות נירוסטה וחלונות זכוכית וכך תוכלו להשגיח מקרוב על מצבן של הפיצות.

אחד הדברים החשובים שעליכם לוודא לפני שאתם קונים ציוד למטבח ובמיוחד תנור פיצה, הוא לוודא כי התנור הוא בעל דלתות וחלונות אשר מבודדים לחלוטין ולא יאפשרו מעבר של חום מהתנור החוצה, ויגרמו לחום מיותר במטבח.

במידה וקניתם תנור לפיצה, תוכלו להשתמש באותו תנור לעוד מגוון שימושים כמו : לחמים, פוקאצ’ות ועוד מגוון רחב של מאפים. חשוב לדעת, במידה ואתם קונים תנור, אל תתייחסו רק למראה החיצוני שלו שיכול הרבה פעמים לבלבל,
בקשו לראות את תקני הבטיחות של התנור ויחד איתו לקבל מידע חשוב אודות סוג החומר ממנו עשוי התנור ומידת הבידוד שלו לחום.

 

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

Close
Close