קורס בישול

כיריים זכוכית או נירוסטה

כאשר אתם מתכננים לרכוש כיריים, יש להתאים  אותם למטבח שלכם. מדידת השטח חשובה ולכן, מומלץ למדוד לפני הרכישה של הכיריים. ישנם שני סוגים של כיריים, כאלה המיוצרות מזכוכית או כאלה שמיוצרים מנירוסטה. יש לוודא לגבי הנוחות שבניקיון הכיריים, לפני שתחליטו באיזה סוג אתם בוחרים. לפי חוות דעת של צרכנים שרכשו כיריים משני הסוגים, העדיפות היא על כיריים מזכוכית. למרות שישנן חנויות עם אולמות תצוגה, בגלל תקופת הקורונה, תוכלו לבחור מהקטלוג המפורט באתרים המקוונים ובצע רכישה און ליין, אשר תחסוך לכם בריצות והכיריים יגיעו עד לפתח ביתכם.

ההמלצה היא לרכוש כיריים שלא תהיינה בהן פינות חדות, חריצים או פתחים. יש לשים לב, כי דפנות הכיריים תהיינה גבוהות, כך שתוכלו למנוע מגלישת נוזלים שילכלכו את משטח השיש במטבח. יחד עם זאת, כאשר מנקים את הכיריים, יש להימנע מחומרי ניקוי חזקים כגון ממיס שומנים, אשר יפגע במשטח הכיריים אם הם עשויים מזכוכית או מנירוסטה. חומרי ניקוי חזקים, חודרים גם למבערים והורסים את הכיריים כליל ומכך יש להימנע.

רכשו כיריים שיהיה לכם קל לנקותן

יש לציין, כי בחירת כיריים חשובה, כשאר אתם למשל מעוניינים לנקות בנוחות את הכיריים ותהיה לכם גישה נוחה, ישנם כיריים שהגישה להן היא נוחה, כך שתיהנו מניקוי נוח שלהן. היום רבים בוחרים באפשרות של, רכישת כיריים און ליין היות וכבר ניתן לראות לפי הדגמים, איזה דגם ישרת את הצרכנים השונים, באיזו יצרנית מדובר ועוד. יש לבחור את מנגנון ההפעלה לפי הנוחות שלכם, למשל כפתורי מגע או כפתורים מסתובבים ועוד. ישנן כיריים הפועלות על גז וישנן חשמליות ואתם אלה שתחליטו מבחינת הוצאות האנרגיה, אילו מהן תתאמנה לכם במיוחד.

אילו  כיריים מתאימות לכם יותר – חשמליות או גז?

גם זה שיקול, מבחינת חומרי הגלם, ישנן כיריים זכוכית ונירוסטה אשר פועלות על גז ועל חשמל ויש אפילו משולבות. השיקול הכלכלי  הוא שלכם. ראשית רכישת כיריים גז, עולות פחות מאשר חשמליות. טווח המחירים של כיריים חשמליות, עשויים לנוע בין 1,000 ₪ ועד להרבה יותר. מבחינת עלויות התפעול, כיריים גז עולות פחות בהוצאות האנרגיה. יש לקחת כמה פרמטרים מנחים, לפני שתרכשו מזכוכית או מנירוסטה שימו לב גם להוראות התחזוקה של כיריים מזכוכית או מנירוסטה, היות וישנם חומרי ניקוי ייעודיים שמנקים את משטח הכיריים ואינם פוגעים במראה של הכיריים.

ישנם כיריים מסוג אינדוקציה, שנחשבים למובילים ולמבוקשים ביותר, היות ואלה אינן מתחממות והמזון שנשפך על המשטח אינו נדבק בכיריים. יש לציין, כי ישנם צרכנים שיעדיפו כיריים מנירוסטה או אימאיל, היות והמשטחים העשויים מחומר גלם זה, הם העמידים מבין המשטחים הקיימים שמהן מיוצרות הכיריים. למשל גם כאשר משטח הכיריים עשוי מזכוכית מחוסמת, הזכוכית עשויה להיסדק או להישבר. כאשר אתם החלטתם לבחור כיריים מזכוכית, שימו לב כי ישנה מסגרת מגן השומרת על הכיריים.

לייעוץ וצפייה בקטלוג ענק של כל סוגי הכיריים, מוזמנים להיכנס לכאן >> https://www.cell-tec.co.il/category/כיריים-1

 

Close
Close