בר מצווהקייטרינג כשרקייטרינג לאירועים קטנים

לארגן שבת חתן מבלי להשתגע

שבת חתן הוא אחד האירועים היפים של עם ישראל. נהוג לקיים את האירוע בשבת שלפני החתונה. אך אצל חלק מעדות ישראל היא נערכת בשבוע שלאחר החתונה. מרכז האירוע הוא תפילת הבוקר בבית הכנסת, במהלכה החתן עולה לתורה.

אירוע של שבת חתן הוא אירוע חשוב ומרגש, אך נחשב לאירוע קטן ומצומצם. איננו משקיעים בהפקת האירוע כפי שאנו משקיעים בחתונה. אנו עורכים אותו בקרב חוג מכרים מצומצם יותר. אך מצד שני זהו עדיין אירוע חשוב עבורנו ואנו רוצים לעשות אותו בצורה מושלמת. אז מה צריך לעשות בשביל לארגן שבת חתן מוצלחת, מבלי להתבלבל ומבלי לצאת מהכלים?

מקום לערוך את האירוע

הדבר הראשון שצריך להחליט זה היכן אתם רוצים לערוך את האירוע. זהו לא סוג האירועים שעורכים באולם אירועים, מכיוון שהוא מתקיים בשבת. רבים עושים זאת בבית הכנסת, כך ניתן לשלב את העלייה לתורה עם הארוחה שאחרי. אך אפשר גם לעשות זאת בבית המגורים של ההורים. כיום ישנם גם בתי מלון וצימרים הערוכים לארח שבת חתן, גם זו יכולה להיות חוויה מומלצת. זה עשוי לייקר את העלויות ולא תמיד נוח לכולם, אך זוהי בהחלט חוויה נעימה.

אם האורחים שלכם שומרי שבת, צריך לוודא שיש להם כיצד להגיע. מהסיבה הזו מלון או צימרים יכולים להיות פתרון, ניתן להגיע אליהם לפני כניסת השבת. עשו את השיקולים שלכם ובחרו את המקום המתאים.

אם בחרתם לעשות זאת בבית הכנסת, עליכם לתאם את כל הפרטים מול גבאי בית הכנסת.

קייטרינג לאירוע שבת חתן

ישנן משפחות בהן ישנם בשלנים חרוצים המוכנים להיענות למשימה. אפשר להכין את האוכל לבד בבית ולהביא אותו באמצעות חמגשיות ופתרונות בסגנון. אך קחו בחשבון כי מדובר בעבודה רבה, זוהי אינה ארוחה משפחתית קטנה. אתם תצטרכו להכין מגוון מנות וזוהי עבודה מתישה מאוד. לכן סביר להניח שתעדיפו להזמין קייטרינג לשבת חתן.

גם כאשר מדובר באירוע קטן, ישנן חברות קייטרינג המציעות קייטרינג לאירועים קטנים. הן יכולות להציע לכם תפריט עשיר ומגוון המתאים לאופי האירוע. למעשה הכנת האוכל היא החלק הקשה ביותר באירוע. אם תעשו זאת באמצעות שירותי קייטרינג, הכל יהיה יותר פשוט.

הקפידו לפנות לחברת הקייטרינג בזמן ואל תשאירו את זה לרגע האחרון. כך תבטיחו לעצמכם שקט נפשי. חשוב שתדונו איתם בכל הפרטים כמו מועד הספקת המנות, כלי ההגשה וכל מה שצריך. עליכם גם להחליט האם מדובר רק בארוחה אחת לאירוע עצמו, או שאתם צריכים פתרון לכל ארוחות השבת. אנשים רבים נוהגים לארח בביתם את קרובי המשפחה, ובאמת כדאי לשקול שירותי קייטרינג גם ליתר הארוחות. כך תוכלו להיות פנויים מדאגות וחופשיים לבלות עם המשפחה. זאת במקום להיות עסוקים בבישולים בכל הסוף שבוע, וניקיונות בכל השבוע שאחריו…

Tags

מאמרים קשורים

Close
Close