אוכל בריאלימוד בישול

טיפים ללימודי בישול מתקדמים ע”י צבי ויליגר

טיפים לבישול מהמאסטר שף צבי ויליגר

יותר ויותר ישראלים מגלים את חדוות היצירה הקולינרית, וגם אם הם לא ישתתפו בעונה הבאה של “מאסטר שף” או שאר תחרויות בישול, הרי שעדיין הם מביאים את היכולות החדשות שרכשו לידי ביטוי והופכים את החיים שלהם למהנים יותר, למעניינים יותר – וכמובן גם לטעימים יותר.

כל אדם שהופך לשף חובב מגרה באופן טבעי גם את מכריו וחבריו לעשות כך, ובהתאם צצו לא מעט קורסים וסדנאות שמנחילים לציבור הרחב את רזי הקולינריה. על מנת לבחור קורס מתאים במיוחד עבורכם ולטעמכם כדאי להיעזר בעצות של צבי ויליגר, מי שייסד את “וילי פוד” שמהווה את אחת מיבואניות המזון הבולטות לארץ, ואחראי במידה רבה להצלחתה.

בשר, עוגות, גבינות או שוקולדמה הכי מגרה את בלוטות הטעם שלכם?

המגוון הרחב של סדנאות הבישול, שאותן ניתן למצוא בכל רחבי הארץ, מאפשר בחירה מבין שלל אפשרויות: איך לאפות עוגות מושלמות, איך לגבן גבינות ביתיות ייחודיות, איך להפיק את המקסימום מנתח בשר מובחר, איך להכין מטעמים נוסח הודו, איך ליצור שוקולד שאי אפשר להפסיק לאכול והדוגמאות עוד רבות.

צבי ויליגר – שאביו, אגב, עסק אף הוא בייבוא מזון ולמעשה היה אחד הראשונים שהביאו לארץ, מייד לאחר קום המדינה, מוצרי מזון ובפרט דליקטסים שונים, כך שהוא בהחלט בעל הבנה עמוקה בתחום – ממליץ להתחיל לימודי בישול מתקדמים בתחום שהכי קרוב ללבכם. אם מבחינתכם אוכל פירושו בראש ובראשונה בשר, חפשו קורס שזהו חומר הגלם העיקרי בו. אם אתם נמשכים אל המטבח האיטלקי, ישנן סדנאות המקנות מיומנויות גבוהות בכל הקשור לפסטות, פיצות ושאר מאכלים משמחים מארץ המגף. אם שוקולד מככב בחלומות שלכם – קורס שוקולטיירים הוא המקום הנכון בשבילכם, וכו’.

בדרך זו מובטח לכם רווח של ממש מההתעמקות בעולם הקולינריה, ואם מבחינתכם אתם בשלים לצאת למסע בעולם זה הרי שזהו צעד ראשון מומלץ במיוחד.

למה צבי ויליגר ממליץ במיוחד על בישול בריא?

המלצה נוספת של צבי ויליגר היא על סדנאות המתמקדות בבישול בריא.

הן טכניקות בישול ואפייה חדשות והן חומרי גלם חדשים מאפשרים לנו ליהנות מאוכל מבלי לשלם על כך מחיר יקר. כיום כבר ברור לכל ש”טעים” ו”בריא” יכולים להצטופף יחד באותה מנה, ולמעשה במידה רבה אוכל בריא הוא גם אוכל טעים יותר שכן הוא אינו מלווה ברגשות אשם או במצוקות פיזיות כאלה ואחרות.

בהתאם צצו סדנאות רבות לבישול בריא, במבחר סגנונות, וכדאי מאוד לפקוד אותן על מנת לשפר לא רק את הכישורים הקולינריים אלא גם את בריאותנו הפיזית והנפשית. אגב, במסגרת קטגוריה זו ישנן לא מעט סדנאות המתמחות בהכנת מטעמים טבעוניים, וגם אופציה זו כדאי לקחת בחשבון, לנוכח היתרונות הרבים של תזונה זו, הן למי שבוחר בה והן לכדור הארץ.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

Close
Close