מגשי אירוח

מגשי אירוח לכל אירוע

במהלך חיינו אנו לוקחים חלק בתכנון של אירועים שונים בין אם זה ימי גיבוש לצוות העובדים שלנו, כנסים מקצועיים, פאנלים, ישיבות חשובות, ימי הולדת לילדים שלנו או כל אירוע אחר. אירוע דורש הרבה מחשבה, תכנון, יצירתיות ולכן אנו מנסים להיעזר באנשי מקצוע בכדי להקל על עצמנו עד כמה שניתן. אז נכון את חלק מהדברים בהחלט אפשר לעשות בעצמנו ולהוזיל עלויות אך אחד הנושאים הדורשים התערבות חיצונית בכדי שהכל ייראה וירגיש מושלם הוא נושא המזון באירוע. לאחרונה יותר ויותר חברות ואנשים פרטיים בוחרים להיעזר בחברות קייטרינג חיצוניות המספקות שירות של מגשי אירוח מסוגים שונים המשדרגים כל אירוע ומוסיפים לו טוויסט מעניין וייחודי.

סוגים של מגשי אירוח

  • מגשי סושי – הטרנד היפני הגיע לישראל כבר לפני שנים רבות ומאז הוא רק גודל ומתפתח. מגשי סושי מוכנים היא דרך נפלאה להציע גיוון לתחום האירועים הסגורים שכן כמעט כל אחד אוהב ומתחבר לטעם הנהדר של הסושי. מדובר גם במזון שנחשב לבריא בעל ערכים תזונתיים גבוהים יחסית הן מהדג והן מהירקות. יש מגוון רחב של רולים אותם ניתן לבחור החל מרולים צמחוניים, ספייסי טונה, סלמון עם אבוקדו- השילוב הקלאסי וכו׳. כל מגשי האירוח המכילים רולים של סושי מגיעים כמובן עם צ׳ופ סטיקס ורטבים מתאימים.
  • מגשי ירקות ופירות – כל זמן מתאים לנשנוש של ירקות או פירות טריים ככה סתם. הירקות עשירים בויטמינים ומינרלים ומשאירים אותנו מרוכזים וחדים כאשר מדובר בפאנל מקצועי לדוגמא בו אנחנו לא מעוניינים ליצור תחושת כבדות אחרי ארוחה עשירה. פירות עונתיים טריים היא דרך מעולה לעלות את הריכוז שכן הם מספקים לגוף אנרגיה זמינה, טעמם מתוק בצורה מעודנת והם פשוט מרעננים.
  • כריכים מדהימים – עם לחם אפשר לעשות כמעט הכל. כל מה שצריך זה ממרח טרי ואיכותי, לחם טוב וקצת אנטיפסטי. ניתן לבחור מבין קשת רחבה של כריכים בגדלים ומילויים שונים העשויים באהבה גדולה.

מגשי אירוח הם דרך נפלאה ליצור אירוע קליל, איכותי מבלי להעמיס כמויות של אוכל אשר בחלק גדול מהמקרים נשארות ממנו שאריות רבות. אפשר ליצור אירוע מהמם גם עם כמויות קטנות של מזון.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

Close
Close