אוכלמגשי אירוחקייטרינגקינוחים

מגשי אירוח מושלמים לאירוע עסקי

במידה ואתם אחראיים בעבודה שלכם לאירוע עסקי, עומדות לפניכם משימות רבות. האירוע העסקי הוא לרוב חשוב מאד לחברה ועל כן חשוב שתבצעו את כל המשימות כהלכה ותשאירו רושם גבוה על האורחים שלכם. אחת המשימות עליה עליכם לחשוב בעת תכנון האירוע היא הגשת כיבוד כאשר לפניכם עומדות שתי משימות עיקריות; לקבוע איזה כיבוד יוגש ולקבוע כיצד יוגש הכיבוד. כל החלטה שתקבעו תשפיע על אופי האירוח ועל שביעות הרצון מכם וחשוב שתדעו שלא את כל ההחלטות אתם צריכים לקבל לבד.

איזה כיבוד יוגש באירוע

אחת ההחלטות אותן תצטרכו לקבל בטרם תחליטו אלו מגשי אירוח להזמין היא איזה כיבוד יוגש במהלך האירוע. הכיבוד יכול להיות חלבי או בשרי, חם או קר וחשוב לדעת מהו וכיצד הוא נראה לפני שבוחרים על מה הוא יוגש. הבחירה של התפריט תהיה קשורה לרוב לאופי של האירוע כשישנו הבדל בין אירוע חברה פנימי (כמו למשל אות הערכה לעובד על פועלו) לבין אירוע השקה של העסק. תכנון פרטי הפרטים יעזור לכם להשאיר רושם טוב יותר על המשתתפים באירוע וגם לעמוד בתקציב כאשר חלקו צריך לכלול גם את עלויות המגשים עבור הכיבוד באירוח.

מגשי אירוח להגיש עליהם את הכיבוד

לאחר שבחרתם איזה כיבוד יוגש באירוע שלכם תוכלו להתאים את מגשי האירוח עליו יונח הכיבוד. עליכם להתחשב במספר פרמטרים כאשר אתם בוחרים מגשי אירוח:

  • כיצד יוגש הכיבוד – האם הכיבוד יוגש בבופה או לשלחנות. ישנו הבדל במגשים אשר מתאימים להגשה על השולחן המרכזי לעומת מגשי אירוח שמשמשים להגשה על השולחנות עצמם.
  • איזה כיבוד יוגש באירוע – רגע לפני שאתם בוחרים את המגשים חשוב שתדעו איזה כיבוד אתם עומדים להגיש. שאלות רלוונטיות יהיו האם הכיבוד חם או קר, האם הוא מוגש ביחידות קטנות או גדולות והאם המגשים הם חלק מהחלוקה או שמחלקים את הכיבוד כשהוא מונח על המגש.
  • האם מזיזים את המגשים – ישנם אירועים בהם המלצרים הולכים עם מגשים בין האורחים ומציעים להם להתכבד. חשוב שתחליטו מהו אופי האירוע על מנת להתאים את מגשי האירוח אשר ישמשו אתכם בצורה הטובה ביותר.
Tags

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

Close
Close