אוכלאוכל בריאכללימגשי אירוחקייטרינג

ישיבת צוות מכובדת בעזרת מגשי אירוח

אני עובדת בארגון סיוע. בארגון זה עובדים גם אנשי רפואה וגם אנשים ממקצועות טיפול אחרים. פעם בחודש נערכת ישיבת צוות בה אחד מאנשי הצוות נדרש לערוך ישיבת צוות, להעביר נושא כל שהוא הקשור לתחום העבודה שלנו ולדאוג לכיבוד לישיבה. זה לא פשוט!. כשהגיע זמני לערוך ישיבת צוות ולהציג בה נושא, חשבתי לעצמי כיצד אוכל לדאוג לכל הדברים?. אני חושבת שאני יכולה לעמוד מול כל הצוות המקצועי ולהעביר הרצאה תיאורטית, אבל אני לא מתכוונת לעמוד כל הלילה ולהכין פשטידות. להביא רק בייגלה זה לגמרי לא לעניין. מגשי אירוח פתרו לי את הבעיה.

מגשי אירוח – הפתרון האידיאלי

מגשי אירוח הוא הרעיון הכי טוב שנמצאתי לאחרונה לישיבות צוות או כל אירוע קטן בו אתם נדרשים להביא כיבוד. המנות מגיעות במגשי עטופים ומסודרים וכל מה שצריך לשות הוא להסיר את העטיפות והגיש לאנשי הצוות. אין צורך לטרוח כל הלילה באפייה והכנה של פשטידות ועוגות. במארזים מגיעים כך שהטריות של המנות נשמרת. אפשר גם לספר שאת מגשי האירוח האלו אני הכנתי בעצמי. אף אחד לא ידע!.

אפשר מלוח ואפשר מתוק ואפשר גם וגם

מגשי אירוח הם רעיון מצוין אם החלטת להגיש ארוחה רק של פשטידות ובורקסים קטנים ולגוון בשתייה שתרווה את החיך. אפשר להביא כיבוד במגשי אירוח שהם עם מנות מתוקות בלבד. על בסיס קינוחים בלבד. אפשר להוסיף שתייה חמה שהולכת נפלא עם מתוק. כל אחד אוהב עוגה עם הקפה שהוא שותה. אפשר להתחיל עם מגשים של אירוח המכילים כריכים קטנים, חטיפי פילו עם גבינה וסלטים. לאחר מכן אפשר לעבור לאוסף עוגיות, כדורי שוקולד עם ביסקוויט, גביעי קינוח וצלחות קפה. הכול בלווי שתייה קרה וגם שתייה חמה.

ישיבת צוות מפוארת

אם הייתי רוצה ממש “לעוף על עצמי” הייתי מוסיפה למגשי האירוח שהזמנתי גם צוות מלצרים. צוות כזה יכול לערוך  את שולחן ההגשה או אפילו להגיש לאנשי הצוות. זה כבר היה הופך את ישיבת הצוות ממכובדת למפוארת. אני לא יודעת אם זה מתאים לארגון שלנו אבל זה יכול להיות חלום נחמד.

Tags

מאמרים קשורים

Check Also
Close
Close
Close