דיאטה מהירה

מה הם מוצרי הדיאטה הכי נחשבים כיעילים היום?

שוק הדיאטות המקומי והבינלאומי מציעה שורה ארוכה של מוצרים, אשר נועדו לתת מענה למטרות ההפחתה במשקל ושמירה על התוצאות לאורך זמן. מבין המוצרים ישנם כאלו הנחשבים יותר ופחות יעילים, כגון מוצרי הרבלייף ומגישות מוכרות אחרות. בשורות הבאות נביא מידע כלל לגבי מוצרים אלו וכן מספר דוגמאות נבחרות.

שני דברים שכדאי לדעת לגבי מוצרי דיאטות

בהמשך יובאו כדוגמא מוצרים של הרבלייף ישראל, המתבססת על דיאטת שייקים ותוספים, ביחד עם ליווי מקצועי ותמיכה לאורך זמן. עם זאת, לפני הדוגמאות יש כמה דברים שחשוב לדעת על מוצרי הדיאטות למיניהן. 

ראשית, גם המוצר הטוב והיעיל ביותר אינו יכול לעמוד בפני עצמו, ואפילו לא סדרה שלמה של מוצרים. אמנם, המטרה היא לספק תחליף בריא ודל קלוריות לארוחות ונשנושים, המספק לגוף את צרכיו החיוניים, אבל אף דיאטה לא יכולה באמת להתבסס רק על אכילה. לכך צריכה להצטרף התגייסות שלכם ברמת הפעילות הגופנית ושינוי בכמה הרגלים שלא באמת מיטיבים עם הגוף והגזרה. לא מדובר בשינויים קיצוניים ודרסטיים, אבל בכל זאת – אל תצפו שאם תשבו כל היום על הספה הקסם יקרה.

דבר שני, חשוב להבין שכל חברה תמליץ על המוצרים שלה ותאמר לכם שהם הטובים ביותר. ייתכן שהיא צודקת, וייתכן שלא, לכן עליכם מוטל להיות אחראיים ולבחון האם הטענות מגובות במחקרים מדעיים, האם קיימות הצלחות בקרב אנשים רבים (עשרות ומאות אלפים), מהו המוניטין של החברה, הוותק שלה וכן הלאה.

שתי דוגמאות למוצרים של הרבלייף

לאחר שאמרנו כל זאת, הנה שתי דוגמאות למוצרים מתוך המגוון של דיאטת הרבלייף. הראשונה היא של שייק פורמולה 1, המהווה את הבסיס התזונתי המרכזי של הדיאטה. מדובר בשייק הניתן להכנה במהירות שמספק איזון בין מקרונוטריאנטים חיוניים לחלבון איכותי, ולכן הוא מהוה תחליף לארוחה עם בקרת משקל. את השייק שמגיע בשמונה טעמים ניתן לערבב עם ירקות, תבלינים פירות ועוד, ובפני עצמו הוא כולל 3 גרם של סיבי תזונה, 20 ויטמינים ומינרלים ו- 18 גרם חלבון.

יש לחברת הרבלייף מוצרים נוספים, והדוגמא השנייה היא אבקת משקה שיבולת שועל בטעם תפוח, המגדילה את צריכת הסיבים היומית ותומכת במערכת העיכול. היא מכילה סיבים מסיסים העוזרים להסדרת רמות הסוכר והכולסטרול בדם, וסיבים לא מסיסים שתורמים לתנועה של חומרים במערכת העיכול. כמו כן, היא מכילה את חומת האמינו קרניטין העוזרת להפחתה במשקל ולהפקה של אנרגיה משומנים. האבקה אינה מכילה סוכר או ממתיקים מלאכותיים, וניתן לערבבה גם עם שייק פורמולה 1 שצוין לעיל.

 

Tags
Close
Close