אוכלכללימסעדות

מנדפים למטבחים – מכשיר קטן שעושה שינוי גדול במטבח

לא אחת אתם רוצים לעצור הכל ולבצע שינויים ושיפוצים חיוניים במטבח המסחרי שלכם. איך שלא תסתכלו על זה, הקמת מטבח תעשייתי היא משימה שמחייבת תחזוקה קבועה ורמה הולכת ועולה של בטיחות בעסק. זו היא בדיוק ההזדמנות לקחת אחריות על המטבח שלכם ולהוסיף שדרוגים מתקדמים וטכנולוגיים שיכולים ליצור את סביבת העבודה האולטימטיבית לצוות שלכם. אחד השדרוגים הייחודיים והחשובים ביותר שניתן למצוא כיום בשוק הישראלי הוא סט מנדפים למטבחים שמסנן את האוויר בחלל המטבח ושומר על הבטיחות באירועים מיוחדים. זו הוא מכשור מתקדם שמהווה גורם משנה מציאות מבחינתם של מנהלי מסעדות רבים ולכן כיום הוא כלי חובה בכל בית עסק, אפילו מבחינת התקינה של מכבי האש.

שלוש סיבות מעולות לרכוש מנדפים למטבחים

רכישה של מנדפים למטבחים יכולה ליצור סביבת עבודה נוחה כי:

  1. ההתקנה היא חד פעמית וקלה. כל איש מקצוע מיומן יכול לבצע התקנה של מנדפים למטבחים בשבילכם ולאפשר לכם לשמור על רצף פעילות במטבח.
  2. בשגרה, מדובר על מוצר שמאפשר עבודה נעימה בחלל המטבח. במיוחד במטבחים תעשייתיים שבהם כמות הפעילות היא עצומה, אי אפשר לוותר על שימוש באותם מנדפים, כדי לאוורר את החדר ולסנן ריחות חריפים.
  3. בחירום, המנדפים יכולים להציל חיים בעת שריפה. היכולות להוציא כמויות עשן גדולות, במהירות וביעילות היא הכלי המיטבי לטיפול באירועי שריפה ולצמצום נזקים לחללי מטבחים גדולים.

הבחירה הכי נכונה לכם – היא הבחירה שתלווה את העסק לעוד שנים רבות

בשלב זה ודאי ברור לכם כי ההחלטה לרכוש מנדפים למטבחים היא לא החלטה שאתם רוצים לזלזל בה. אמנם מדובר על השקעת משאבים כלכלים, אך בהסתכלות רחבה ואחראית אי אפשר לנהל מטבח מבלי שעומדים לרשותכם כל אמצעי הזהירות הקיימים ואתם יכולים להבטיח את בטיחות העבודה במטבח שלכם. ולכן, כל שנותר לכם לעשות הוא למצוא את הצוות המקצועי והמיומן ביותר בתחום הציוד הטכני לאוורור מטבחים. הם בתורם יתאימו מוצר שעונה על הצרכים שלכם ויבטיחו שתהיה לכם סביבת עבודה נוחה ובטוחה.

Tags

מאמרים קשורים

Close
Close