מסעדות

מסעדה לבר מצווה בירושלים – למה כדאי לחגוג בר מצווה במסעדה?

חגיגת בר מצווה במסעדה היא חגיגה באווירה משפחתית ואינטימית. בעבר משפחות רבות אהבו לחגוג מסיבות בביתם עם הסבא והסבתא, עם המשפחה הקרובה ועם חברים וידידים. בשנים האחרונות מסעדה לבר מצווה בירושלים מחליפה בהצלחה את החגיגה הביתית.   מצד אין צורך לעבוד קשה ולטרוח לקראת האירוע, ומצד שני חגיגה במסעדה שומרת על האינטימיות והאווירה המיוחדת בדיוק כמו בבית. חשוב לדעת כי בירושלים יש מבחר גדול של מסעדות המתאימות לכל מספר של אורחים.

כל היתרונות

חגיגת בר מצווה במסעדה היא חגיגה באווירה מיוחדת וחגיגית במיוחד. מסעדה, בניגוד לאולם אירועים, זהו מקום אינטימי, מושקע עם אווירה מיוחדת ועם אוכל טעים ברמה גבוהה ביותר.

העלויות של חגיגת בר מצווה במסעדה זולות יותר מאשר חגיגת בר מצווה באולם או בגן אירועים. מסעדה לא חייבת להיות מקום קטן, מסעדות רבות מכילות מקום לבר עשיר, יש בהם חדרי אירוח פרטיים ומושקעים, רחבת ריקודים, במה לדי. ג’י ועוד אזורים ייעודיים, ועל אף כל זאת הנתונים מלמדים כי שכירת מסעדה לחגיגת בר המצווה זולה יותר מאשר שכירת אולם, אפילו אולם קטן יחסית.

חסכתם בעלויות של שכירת המקום? תוכלו להשקיע בבחירת התפריט. האוכל הוא לבו של האירוע, גם אם המקום יהיה מעוצב, האווירה תהיה נפלאה והריקודים יהיו סוערים, אם האוכל לא יהיה טעים, האורחים יצאו מהאירוע מאוכזבים ולא מרוצים. מסעדות רבות מציעות מגוון גדול של תפריטים, תמיד תוכלו לבחור את התפריט המתאים ולקבל תמורה הגונה לכספכם.

לחגיגת בר מצווה במסעדה יש יתרונות ברורים, האווירה אינטימית ומשפחתית, האוכל טעים במיוחד, אפשר לקלוע לתפריט הרצוי והעלויות הרבה יותר זולות.

חמישה טיפים לבחירת מסעדה

חשוב לבחור את המסעדה בהתאם לכמות האורחים. אם יש לכם מספר גדול של אורחים, אתם חייבים לבחור מסעדה גדולה שתכיל ברחבות את כל האורחים. חשוב גם לבדוק האם יש מספיק מקום לריקודים או לכל פעילות אחרת.

אם אתם מזמינים לחגיגה גם את החברים של נער בר המצווה חשוב לבחור מסעדה הנמצאת במקום מרכזי, מקום שאפשר להגיע אליו בקלות גם בתחבורה ציבורית.

בדקו האם יש חניה בקרבת המסעדה או האם לבעל המסעדה יש הסכם עם חניונים קרובים.

חשוב לוודא כי בזמן האירוע המסעדה תהיה סגורה ותשרת רק את האורחים המגיעים לבר המצווה. מסעדות רבות סוגרות את המסעדות בפני סועדים זרים או שיש להם אולמות אירועים פרטיים כדי להבטיח את האווירה האינטימית בחגיגה.

חשוב לבחור מסעדה כשרה גם אם אתם לא שומרי מסורת. בכל אירוע תמיד יש אורחים המקפידים על כללי הכשרות, אתם לא תרגישו נעים אם הם לא יוכלו לאכול וליהנות באירוע שלכם.

מאמרים קשורים

Check Also
Close
Close
Close