כללימסעדותמשלוחים

משלוחים

היתרונות במשלוחים

אולי אתם לא מודעים לכך, אבל בכל פעם שאתם מרימים טלפון ומזמינים משלוח של אוכל, או כל דבר אחר, אתם בעצם מתכתבים עם ההיסטוריה העתיקה. הרעיון שעומד מאחורי השליחים הוא הגעה מהירה ומסירה של המוצר אותו הזמנת. מקור השליחות בכלל נעוץ בהיסטוריה הקדומה שם התפתח כספורט שמטרתו להגיע מנקודה לנקודה במהירות הגבוהה ביותר תוך כדי שאתה אוחז משהו.

אתה יושב עם כמה מהחברים שלך בבית, ובא לכם לאכול משהו כיפי אבל אין לכם כוח לצאת.

אורחים באים אליך במפתיע, ואין לך שום אוכל בבית אבל אתה צריך להאכיל אותם.

הגיעה תקופת המבחנים באוניברסיטה ולך כבר אין זמן להכין לעצמך אוכל.

שברת את הרגל שבוע שעבר ואין לך את האנרגיה לעמוד ולהכין לעצמך משהו לאכול.

עבר עליך יום טוב, ובא לך לפנק את עצמך עם אוכל טעים.

יש פתרון מאוד פשוט לכל התרחישים הללו: להזמין אוכל במשלוח! בעבר אולי לא הייתה האפשרות הקלילה של להרים טלפון ולהזמין משלוח אוכל שיגיע אליך עד הבית, אבל היום המצב שונה! יש שלל של סוגי אוכל שניתן להזמין, ובימינו, אפילו לביישנים שבינינו יש את האפשרות להזמין אוכל דרך האינטרנט. אז אל תהססו, ותעשו הזמנה!

כמובן שכשאתה מזמין אוכל, כדאי לך לוודא שהוא מתאים לאווירה שנמצאת בחדר. אם לדוגמא אתה עם חברים, עדיף להזמין פיצה מאשר המבורגרים מאחר וזה יעלה הרבה יותר. אם לעומת זאת אתה יושב בחדר לבד ומתחשק לך משהו טעים לאכול, אתה יכול להזמין מה שאתה רוצה כל עוד זה בתקציב שלך.

כידוע את המשלוחים עושים בדרך כלל אנשים צעירים על אופנוע. מן הידוע שהמשכורת שהם מרוויחים מבוססת במידה רבה על הטיפ שהם מקבלים מהאנשים אליהם הם מוסרים את האוכל.

נראה שהתחום שבו סובלים נותני השירות לרמת הטיפים הנמוכה ביותר הוא השליחויות. תחשבו איזו עבודה קשה זו, ותתחשבו בכך כאשר אתם נותנים את הטיפ. בתמורה לכך, גם תוכלו ליהנות מהאוכל וגם לא ישב על המצפון שלכם העובדה שלא נתתם לשליח טיפ גדול מספיק.

 

 

Tags

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

Close
Close