אוכלאפייהכללילימוד בישולסדנאות בישול

סדנאות בצק סוכר – ללמוד לעצב בסוכר

אימהות משקיעות היא קבוצה מאוד פופולארית ברשת החברתית. בקבוצה זו כל אימא מציגה את ההשקעה שלה ביום הולדת של הילדים שלה או בציון אירוע אחר בחיי הילדים שלה. תמיד בכל פוסט כזאת מוצגת העוגה שעוצבה בעזרת בצק סוכר. העיצוב מציין את האירוע. אם הילד החוגג אוהב כדורגל אז בוודאי העיצוב יהיה בנושא וכך הלאה. כיום כל אימא או כל הורה יכול לעשות זאת וזאת בעזרת סדנאות בצק סוכר.

סדנאות בצק סוכר הם הטרנד החדש

בסדנא של בצק סוכר אפשר בעצם ללמוד איך להוציא את האומנות שבעיצוב בצורה שאפשר להשתמש בה. סדנאות בצק סוכר הם כאלו שיכולות להפוך את התחביב שלך לסוג של מקצוע. מכיוון שבצק סוכר הוא חומר אלסטי במיוחד אפשר לעצב איתו הרבה דמויות או עצמים אותם מציגים על העוגה. אז גם העוגה משתלבת ומציגה את נושא האירוע או מייצגת את החוגג או החוגגת של האירוע. בשל כך סדנאות בצק סוכר הפכו להיות פופולאריות מאוד בקרה אנשים רבים.

ישנן אפשרויות רבות ללמוד כיצד לעצב בסוכר

את הנושא הזה של עיצוב בסוכר אפשר ללמוד במגוון סדנאות. להלן מספר אפשרויות ללמידת נושא זה:

  • סדנת בצק סוכר למתחילים: זו היא סדנא בסיסית לכל מי שמעוניין להתחיל להתמקצע בעיצוב סוכר או מי שמעוניין לעסוק בזה כתחביב. בסדנא זו לומדים את כל הדברים הבסיסים בעיצוב בצק סוכר – צביעת הבצק איתו אנחנו מעוניינים לעצב, עיטוף העוגה בבצק הסוכר למראה אחיד והצגת העיצוב מלמעלה, עיצוב סוגים שונים של קישוטים מסביב לעוגה ועל העוגה ועיצוב דמות של ילד וילדה. סדנא זו מאפשרת התנסות ראשונית בכלל בעיצוב בצק סוכר והיא נעשית בדרך כלל בקבוצה.
  • סדנא אישית לעיצוב בצק סוכר : מפגש של אחד על אחד בו לומדים כיצד לעצב בבצק סוכר. סדנא כזאת לפעמים נקנית כמתנה מבעל לאשתו או מחברה לחברה. גם בסדנה זו לומדים את הטכניקות הבסיסיות בעיצוב בצק סוכר אך במורה פרטנית וייחודית.
  • קורס עיצוב בבצק סוכר – קורס מקיף בעל ארבע מפגשים העולה שלב בעיצוב בצק סוכר ומלמד בנוסף לדברים הבסיסיים איך לעצב לאירועים גדולים כגון חתונה ועוגת קומות.
Tags

מאמרים קשורים

Close
Close