כללי

סוגי מטבחים סוגי דלתות פנים

כאשר אנו באים לעצב מטבחים או דלתות פנים אנחנו נתקלים במגוון עצום של אפשרויות. עושר של חומרים, סגנונות עיצוב, רעיונות וטרנדים חדשים וטווח עצום של מחירים הם רק חלק מכל השיקולים שאנחנו צריכים לחשוב עליהם כאשר אנחנו באים לעצב מטבחים או דלתות פנים.

על מנת להוריד חלק מהלחץ והבלבול המתלווים לתהליך זה, כדאי לעשות תחקיר מקדים ולהתחיל להכיר חלק מהאפשרויות העומדות לפנינו כדי שכשנתחיל לעצב נדע פחות או יותר מה הכיוון אליו אנו הולכים. ריכזנו לכם במאמר כמה מהאפשרויות הבולטות היום, הן בעולם עיצוב המטבחים והן בעולם עיצוב דלתות פנים, על מנת להתחיל את תהליך המחקר שלכם בקלות ויעילות.

סוגי עיצוב שונים של מטבחים:

  1. מטבח כפרי – טרנד המטבח הכפרי כבש את העולם בסערה ומתבסס על אלמנטים אירופיים בכללי וצרפתים ואנגליים בפרט. ההתחלה והסוף של מטבח כפרי הוא מוטיב העץ שחוזר בו, החל מרצפות פרקט ועד למקומות אחסון. סגנון עיצוב המכיל עץ מלא מסוגים שונים, הופך מטבחים לחמימים ומזמינים יותר ומעניק למטבח תחושה של פשטות עם ניחוח של נוסטלגיה העורגת לזמנים פשוטים יותר.
  2. מטבחים מודרניים – כשמו כן הוא, הוא טרנד עיצובי של השנים האחרונות יותר. סגנון עיצוב זה מתבסס על הרעיון “פחות זה יותר”. מטבח מודרני מתאפיין בעיקר בקווים נקיים ופשוטים שמרוקנים את המטבח מקשקושים מיותרים ויוצרים שלווה ותחושת מרחב גדולה. מטבחים מודרניים מכילים חומרים שונים כמו נירוסטה, זכוכית, שיש ובטון.

סוגי עיצוב שונים של דלתות פנים:

ישנם סוגים רבים של דלתות פנים. כאן נביא שני סוגים, אשר מתאימים לסוגי המטבחים שצוינו לעיל.

  1. דלתות פנים מעץ מלא- דלתות אלו עשויות מבפנים ומבחוץ מעץ מלא. בדרך כלל דלתות עץ מלא יהיו בנויות מעץ לבן. דלתות יקרות יותר מאחרות ועמידותן למים נמוכה מהן.
  2. דלתות סטנלי– דלתות מסוג זה עשויות מפח מגולוון הצבוע בצביעה בתנור. הן נחשבות עמידות בפני מים. בדרך כלל סביב הדלת מרכיבים פסי אטימה מגומי שעוזרים לבדד אותה. דלתות אלו מגיעות בשלל צורות וחריטות.
Tags

מאמרים קשורים

Close
Close