כללימסעדות

פנסי או פרקטי? למה לא גם וגם! – נסו סט צלחות של קורנינג

אם אתם אוהבים לארח, אתם בוודאי מודעים לחשיבות צורת ההגשה. לא רק של המנות עצמן, שמגיעות מהמטבח שלכם כאילו יצאו ממטבחו של שף בינלאומי מפורסם ובעל ניקוד במדריך המישלן. כלי ההגשה עצמם, הצלחות, הכוסות, המזלגות והסכינים, וכל מראה השולחן ישפיעו על החוויה שלכם ושל האורחים שלכם, על האווירה, על התחושה הכללית, ואפילו על הטעם. סט צלחות מושלם הוא חווה לכל מי שאוהב לארח, אפילו אך זה “רק” בחגים.

לבחור סט צלחות זה לא תמיד קל. הגדלים, העיצובים, החומרים, המחירים, אבל כמו בכל דבר, ובטח בכל הנוגע לכלים יפים, צריך לדעת למצוא את השילוב הנכון, ולא להתפשר, כי סט צלחות איכותי רובינו קונים רק פעמים בודדות בחיים.

בוחרים סט צלחות מושלם

סט צלחות משלם צריך למצוא את השלמות שלו בכמה וכמה מדדים, ולכלול:

  • לפחות 18 חלקים מלאים לסט שלם של 6 אורחים.
  • 6 צלוחיות מרק (“בול”) מעוצבות ומושלמות, ועדיף גדולות מהסטנדרט. יש משהו אלגנטי ויפה בכלים גדולים, משהו שמאפשר לנו לקבל לוק מעוצב ולא רק מיכל שנועד לשמור שהמרק לא יישפך.
  • 6 צלחות למנות ראשונות, צלחות קטנות יחסית, לפחות ביחס לצלחות המנה העיקרית, אך עדיין גדולות דיו להכיל מגוון של מנות ראשונות, כפי שנהוג בישראל (“מזטים”). בעוד שהמטבח הצרפתי מוציא את המנות הראשונות, לרוב, מנה אחרי מנה, כל אחת בצלחת משלה, המטבח הישראלי ה”עממי”, ואפילו המודרני והמתקדם יותר, לרוב דוגל בהגשת המנות הראשונות ביחד לשולחן, וכל מי שרוצה “מעמיס” לצלחתו האישית את המנות שקורצות לו. לכן סט צלחות המושלם לקהל האורחים והסועדים הישראלי יכלול צלחות מנה ראשונה גדולות יחסית.
  • 6 צלחות למנה עיקרית – אנחנו אוהבים לאכול, ולא לחינם אפילו הצלחות במנה הראשונה צריכות להיות יחסית גדולות. צלחות קורנינג מציעות, לדוגמא, סט של צלחות בקוטר של 28 ס”מ, גדול בעוד 2 סנטימטרים מהסטנדרט. 2 סנטימטרים לא נשמע הרבה? ובכן, מדובר בקוטר, אז תאמינו לנו, או שתבדקו אותנו, אבל זה בהחלט לא מעט!

ומה לגבי העיצוב?

סט צלחות מושלם יודע לענות על הצרכים הטכניים, כמו מרחב הגשה נוח ואפקטיבי, גדול דיו, וקל לעבודה עם המנות, כולל המנות רוויות הרוטב. אבל מעבר לעיצוב הפרקטי, הרי שעיצוב כמו של צלחות קורנינג מכוון גם ליופי ואסתטיקה, אשר, כפי שציינו, ולא לחינם, הרי מהווים חלק אינטגרלי באיכות החוויה בארוחה שלכם.

בקטלוג של קורנינג תמצאו שילובים שונים של צבעים וצורות, ואפילו טקסטורה, לסטים יפהפיים שיענו על צרכים שונים וטעמים שונים. לא רק העיצוב, גם המחירים השונים יאפשרו לכם גמישות ונוחות בבחירה, מבלי להתפשר על כל חברה אחרת. סטים של 18 חלקים, 12 חלקים, ואפילו 24 חלקים מחכים לכם כעת לשדרוג חווית האירוח, וחווית האכילה בכלל.

Tags

מאמרים קשורים

Close
Close