אוכלאפייהקייטרינגקינוחים

תכירו, קייטרינג עוגות

לא תהיה זו הגזמה לומר, כאשר אורחים מגיעים לאירוע מסוים, הדבר העיקרי עליו הם שמים לב, הוא האוכל שמוגש בו. זו הסיבה שאת מירב כספנו באירוע אנחנו משקיעים בקייטרינג. מתוך ידיעה שזה אחד הדברים שמרבית האורחים יזכרו, הרבה אחרי שהאירוע יסתיים ויעבור.

אין ספק שתחום הקייטרינג באירועים השתנה באופן מהותי בעשור-עשור וחצי האחרונים. מאירועים של דג ועוף, אנחנו זוכים היום למגוון רחב של אפשרויות. שלל מנות, החל ממנות פתיחה  ומנות ראשונות ייחודיות, תפריטים מסוגים ובסגנונות שונים, כולל תפריטים צמחוניים ואף טבעונים, ועוד. השינוי חל בעקבות עלייה ברמת החיים, מה שהביא עמו עלייה בציפיות ובדרישות שונות. כיום אנחנו מתייחסים לאירוע כאל יציאה למסעדה ואף מעבר לכך, ולכן אנחנו מצפים גם ליהנות מאוכל ברמה דומה.

דוגמא טובה לשינוי, שעוסקת בעניינו, חלה בעולם של קינוחים ובפרט עוגות לאירועים. אנחנו יכולים לראות את המבחר הרב שחל בנושא, אם בעבר היה נהוג להגיש סוג אחד של עוגה, אזי שכיום גם אנחנו נהנים ממגוון גדול יותר, וגם אנחנו נהנים מאפשרות להגיש עוגות ברמה גבוהה יותר.

לא רק עוגות פרווה

אחת הבעיות איתה התמודדו מארגני אירועים רבים במהלך השנים הייתה, מאחר והמטבח היה כשר בסגנון בשרי, הם לא יכלו להגיש עוגות חלביות ולכן הם נדרשו להגיש עוגות פרווה. בתחום זה חל שינוי, שבעזרתו לפתור את הבעיה. אם נגיש תפריטים חלביים (עם דגש על צמחוניים), ניתן להגיש עוגות שנאפות עם חלב.

עבור מי שמעוניין בתפריט טבעוני, כזה שלא כולל שום מרכיב שהגיע מן החי,  אזי שקונדיטורים רבים מגישים גם עוגות טבעוניות, ללא חלב, חמאה וביצים. עם זאת, גם היום מרבית העוגות שמוגשות באירועים, הן עוגות פרווה, מהטעם הפשוט שמרבית האנשים לא מוכנים לוותר על תפריט בשרי. אך כיום, בזכות התקדמות בתחום, קשה מאוד לשים לב להבדלים. וכך לעוגות פרווה יש טעם איכותי, כמו עוגות רגילות.

בין השאר אנחנו יכולים למצוא עוגות לאירועים מהסוגים הבאים: עוגות שמרים עם מילוי ובלי, עוגות פירות, טארטים מסוגים שונים, עוגות מוס, עוגת שוקולד ועוד. לצד העוגות אנחנו יכולים למצוא גם פטיפורים ועוגיות שונות.

ורק בשמחות!

מן הסתם, לא רק אירועים גדולים מצריכים קינוחים דוגמת עוגות. קיימים מגוון אירועים להם אנחנו יכולים להזמין עוגות עבור האורחים שלנו ולהתאים אותם לאירוע. למשל, עוגות חתונה עם שם הכלה והחתן, עוגות יום הולדת לילדים עם קישוט מיוחד או שם הילד, עוגות יום נישואים עם מספר השנים, עוגות לאירוע פרישה או כל אירוע אחר בעבודה, עוגות ליום האהבה ועוד.

מומלץ מאוד להתאים את העוגה לאירוע, בעזרת קישוט מיוחד. כך היא תהיה הרבה יותר מיוחדת. כשאתם מזמינים עוגה, אל תשכחו לוודא קודם אם היא צריכה להיות במקרר ואם אכן יש אחד כזה במקום.  שיהיה לכם בתיאבון.

 

 

Tags

מאמרים קשורים

Close
Close