כללימסעדות

קופונים למסעדות

אם צריך להגדיר את החוויה המבוקשת של האכלן הישראלי, זה כנראה ניתן לסיכום בשורה : להנות מאוכל ולשלם עליו פחות. אנו הישראלים אוהבים לטעום, לנסות, להרגיש מבקרי מסעדות לרגע והמסעדות נותנות לנו את הבמה הזו. המסעדות ובתי הקפה מנסים לחדש בתפריטים שונים בשעות היום (בוקר / צהריים / ערב) ואף לגוון במנות על פי עונות השנה ויש להם חומר גלם רב בזכות מגוון האנשים והעדות במדינה אשר מביאים איתם מאכלים שונים וטעמים אחרים מתוך ספר המתכונים הכתוב שעובר מדור לדור.

קופונים למסעדות זו חוויה שיכולה להיות מפתיעה אם תבחרו. כמה מכם שהיו בחו”ל בטוח מכירים את התחושה הזו של היציאה מהרכבת התחתית, בזמן העליה במדרגות הנעות לעבר המבואה לרחוב – ואז הנוף החדש שנגלה מכה בנו. אז נכון, קופון למסעדה לא יטיס אותנו ישירות לתחנת קטלוניה מול שוק הבוקרייה בברצלונה, אבל אפקט ההפתעה חל. רוב אתרי הקופונים עובדים עם מסעדות ובתי קפה טובים ומכובדים – לנו נותר רק לקפוץ על המציאות ולהפסיק לצאת פראיירים.

קשה שלא לחייך בעודך מתיישב בשולחן לצד אנשים שיושבים בשולחן כמו שלך, לקבל שירות מהמלצרית שמחייכת אליך בדיוק כמו שהיא מחייכת ללקוח שיושב לצידך, להזמין מנה שמריחה בדיוק כמו המנה של הלקוח שיושב לידך, לנעוץ מזלג וללעוס את אותו הטעם, אותה הצלחת, אותה האווירה.. אבל ההבדל, הוא במה שהכי נעים לנו : כמובן, המחיר. ברגע שנופל האסימון צצה חותמת ענקית של “פראייר” על מצחם של אותם לקוחות אשר סועדים במסעדה לצידנו , חותמת שגם יכלה להיות על המצח שלך ללא הקופון המנצח שבחרת.

קופונים למסעדות הם הפתרון המושלם למתלבטים. במדינה של שפע קולינארי כמו ישראל – לא קשה להתבלבל ולאבד את התיאבון עד שבוחרים מקום לשבת. זה המקום שבו גם נכנס השיקול של העלויות ומחירי המסעדה. מנה יקרה, היא לא בהכרח מנה מוצלחת. טיב המנה אינו נקבע על פי מחירה – עובדה שבאותה מסעדה הקופון משנה את המחיר של אותה התמורה. זה אומר דבר אחד: המסעדות יכולות לבחור להרוויח יותר או פחות. הן בוודאות לא מפסידות על הקופונים שהן מפיצות .

הקופונים למסעדות הם העסקיות החדשות. העסקיות הן דיל משתלם שמסעדות מושכות בעזרתו לקוחות בשעות הריקות יותר של המסעדה במהלך היום, לרוב בין השעה 12:00 ועד אחר הצהריים. ישנם קופונים אשר מוגבלים לימים ושעות אך הביקוש אדיר וכך גם ההיצע – בדרך כלל תמצאו בקלות את הקופון למסעדה שחיפשתם ובשעה המתאימה.

בשורה התחתונה , קופונים למסעדות הן עסק משתלם, כולם יוצאים מורווחים – המסעדות נהנות מלקוחות שנהנים ממנות זולות יותר ובאותה איכות. הכנסו עכשיו לצ’קפון – האתר של אפליקציית הקופונים מבוססי מיקום, ומצאו קופונים למסעדות שנמצאות באזור שלכם.  בתיאבון !

Tags

מאמרים קשורים

Close
Close