קייטרינג

קייטרינג איכותי – פתרונות אירוח כוללים

בשנים האחרונות הדרישה אל חברות קייטרינג המציעות שירות קייטרינג לאירועים קטנים, שירותי קייטרינג חלבי, וסוגים נוספים של קייטרינג הולכת וגדלה. אם בעבר, הזמנת שירותי קייטרינג כללה שירותי אספקת מזון מוכן בלבד, כיום חברות קייטרינג ברחובות ובאזורים שונים בארץ מציעות פתרונות אירוח כוללים שמטרתם להפוך את האירוע של הלקוח לאירוע מיוחד המעוצב בטוב טעם וכזה אשר קולע לאופיים של המוזמנים וסוג האירוע. מאמר זה ידון בשירותים הכוללים של חברת הקייטרינג.

פתרונות אירוח כוללים – שירות חיוני

כל אדם או חברה אשר מתכננים אירוע חייבים לתכנן בקפידה את כל הקשור אליו. ההחלטה לבחור חברת קייטרינג אשר מציעה שירותי קייטרינג לאירועים קטנים ואירועים בסדר גודל משתנה חייבת לערב את השיקולים הבאים: האם החברה מתאימה את היצע התפריטים שלה אל סוג האירוע?  האם היא מציעה צורת הגשה מסוימת המתאימה לאותו אירוע? האם החברה מציעה צוות מלצרים מנוסה אשר דואג להקים את דוכני המזון, הבופה ואחראי על סידור השולחנות בהם יוגש האוכל ועוד.

שאלות אלו חיוניות, שכן אף אחד מאיתנו אינו מעוניין בחברת קייטרינג המביאה את האוכל לאולם או לבית ובזאת מסיימת את כל הקשור אל שירות זה. פתרון האירוח הכולל אותו מציעה חברת הקייטרינג ישפיע באופן ניכר על ההתרשמות של האורחים מאותו אירוע ומהאוכל אשר יוגש בו, דבר אשר יכול להשפיע רבות על הצלחתו.

פתרון אירוח – מה הוא כולל?

פגישת תיאום ציפיות – נקבעת פגישה בין הלקוח לבין נציג החברה. בפגישה הנציג מברר מהו סוג האירוע, מהו התקציב העומד לרשותכם, כמות המוזמנים, אופי המוזמנים (קהל מעורב של ילדים, נוער ומבוגרים / מבוגרים בלבד / קהל מוזמנים ממוצא אתני מסוים או קהל מעורב, וכן הלאה), מיקום האירוע והקו הסגנוני הכולל של האירוע.

הצעת החברה – בהתאם לנתונים אשר סופקו לחברת הקייטרינג והבנת צרכיו ודרישותיו של הלקוח, הנציג ירכיב הצעת מחיר אשר תכלול את הדברים הבאים: שירות של ליווי התהליך מתחילת האירוע ועד סיומו, תפריט קייטרינג חלבי או קייטרינג בשרי בהתאם לסוג האירוע, כמות המנות, הצעה לבופה או הגשה לשולחנות, צוות מלצרים ואנשי תפעול אשר יביא את האוכל למקום, יקים את דוכני המזון / בופה / יבצע סידור של השולחנות והמחיר הכולל של שירות זה. כך למשל הזמנת קייטרינג חלבי או פרווה לברית תהיה שונה מהזמנת קייטרינג עבור יום הולדת או קייטרינג בשרי לחתונה.

חתימה על חוזה – לאחר קבלת הצעת מחיר אשר כוללת את כל הפרמטרים שהותאמו ללקוח, ייחתם חוזה בין הלקוח לבין חברת הקייטרינג ובו יהיו כלולים תאריך האירוע, שעת האירוע וכל הסעיפים עליהם סוכם מראש.

מאמרים קשורים

Close
Close