קייטרינגקייטרינג בשרי

קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים – למי ומתי מתאים?

אירוע יכול להיות הצלחה אם האוכל בו טוב, והוא עלול להיחשב ככישלון אם האוכל בו פחות מוצלח. לפיכך חשוב מאוד להתאים את סוג הכיבוד האירוע לאנשים ולאירוע, ולבחור מזון איכותי טעים ובריא. בשנים האחרונות נפוץ מאוד השימוש בקייטרינג אסאדו לאירועים קטנים, לאור היתרונות הרבים שהוא מביא עימו.

מה כולל קייטרינג אסאדו

קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים כולל הגשת מנות בשריות בטעם מיוחד. בשר אסאדו הוא בשר בנתחים גדולים אשר נצלה למשך כמה שעות טובות, מה שהופך אותו לרך ועסיסי במיוחד. צליית הבשר נעשית על אש חיה, וכאשר הבשר מוכן מגישים אותו לאורחים.

מתי זה מתאים

בהרבה מאוד אירועים מגישים בשר, מכיוון שרוב האנשים נהנים מאכילת בשר. קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים יכול להתאים לאירוע מכל סוג, הן אירוע פרטי והן אירוע עסקי. ניתן להגיש אסאדו באירועי יום הולדת, ברית, חתונה, בר מצווה, בת מצווה, השקת מוצרים, הרמות כוסית וכיוצא בזה.

האורחים יודו לכם

במידה ותחליטו להוסיף לאירוע שלכם קייטרינג אסאדו, אין אורח שלא יודה לכם על כך. השילוב של בשר איכותי עם צלייה על אש חיה והגשתו בצורה אסתטית ומגרה, הופך אותו למנצח. קייטרינג מסוג זה הוא חוויה לכל החושים. הריח המגרה של הבשר לצד המראה של דוכן אסאדו לאירועים קטנים ימשכו אליו את כל האורחים בהמוניהם.

בחרו קייטרינג מומחה לאסאדו

התמחות בנושא צליה ועישון חשובה, ולכן יש לבחור רק בקייטרינג שזהו תחום ההתמחות שלו. לא כל קייטרינג המגיש בשר יוכל להציע לכם שירות של בשר אסאדו, מכיוון שיש צורך בציוד ספציפי וידע ייחודי. לפני שאתם בוחרים קייטרינג בקשו להגיע לאירוע אחר בו מוגש אסאדו, כך שתוכלו להתרשם גם מאיכות הבשר, וגם מהנראות של הדוכן. מומלץ גם לפנות לממליצים. בקשו מהעסק מולו אתם שוקלים לעבוד טלפון של שני לקוחות מרוצים, ובררו איתם מה רמת שביעות הרצון שלהם מהנושא, ממה היו מרוצים יותר וממה פחות. חשוב כמובן להגדיר מראש מה התקציב לנושא ולוודא שלא חורגים ממנו.

מאמרים קשורים

Close
Close