כלליקייטרינגקייטרינג בשרי

קייטרינג בשרי לאירועים קטנים

קחו ביס גדול

אתם עושים אירוע קטן למשפחה, או במשרד, או עם חברים, ובא לכם להזמין קייטרינג במקום לשבור את הראש על מה להכין. יש היום מספר רב של חברות קייטרינג. חלקן מתמקדות בסוג מסוים של אוכל, ובחלקן אתם יכולים למצוא מגוון סטנדרטי של מאכלים. היום, נתמקד בקייטרינג בשרי (לאירועים קטנים).

לפני שאתם בוחרים את חברת הקייטרינג, ישנם מספר דברים שאתם צריכים לחשוב עליהם.

איזה אירוע אתם הולכים לעשות? האם האירוע הוא אירוע רשמי, לדוגמא עם המשרד או מסיבת קוקטייל קטנה? האם האירוע הוא אירוע שאתם עושים לכבוד יום ההולדת של הילד שלכם? או אולי האירוע הוא מסיבת רווקים שאתם מארגנים לכבוד אחד החברים שלכם?

לאחר שאתם יודעים בדיוק איזה סוג אירוע אתם צפויים לחגוג, אתם צריכים להחליט איפה אתם מעוניינים לערוך את האירוע. האם האירוע עומד להתקיים בגינה שלכם? או אולי בא לכם להיות הרפתקנים ולערוך את האירוע על שפת הים לאור שקיעה? או אולי בעצם מתחשק לכם לערוך את האירוע בלב המדבר?

אחרי שבחרתם בין שפע האפשרויות הקיימות אתם בשלים לשלב הבא, והוא בחירת הקייטרינג הבשרי לאירועים קטנים.

אם האירוע הוא אירוע לילדים, הרי שבשר על האש הוא הבחירה הטובה ביותר. ילדים אוהבים אוכל פשוט, ואין מי שלא נהנה מצלחת של שיפודים וצ’יפס. אחד היתרונות הנחמדים בלעשות קייטרינג על האש הוא הריח הנפלא המתפשט בחלל.

אם האירוע הוא אירוע רשמי יותר, והמטרה של שירותי הסעדה לאירועים קטנים על האש הוא בין היתר לשבור את הקרח, כדאי להשתמש הפעם בבשר גורמה. לדוגמא, עוף בסקז, צלי בקר קלאסי, רצועות חזה עוף בקארי ועוד.

חשוב להוסיף שלכל סוג של אוכל יש גם את סוג הכלים המצטרף אליו.

כאשר אתם בוחרים בחברת הסעדה, מומלץ להפגש עם המנהל של חברת ההסעדה ולסכם איתו את הפרטים הנלווים לאירוע. איך אתם רוצים שסידור השולחנות יראה? איך אתם רוצים שההגשה תתנהל? האם אתם רוצים את זה כבופה או כדרך מלצור, האם אתם רוצים שנקודת הכנת האוכל תהיה בסמוך לשולחנות או רחוק מהשולחנות?

טיפ: שימו לב לכיווני הרוח במקום בו אתם בוחרים לערוך את האירוע).)

Tags

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

Close
Close