כלליקייטרינגקייטרינג כשר

קייטרינג כשר לפסח

חברות קייטרינג

אתם רוצים לארח את המשפחה בפסח, אבל אתם לא יודעים מה לעשות בנוגע לאכול? מתחשק לכם לעשות אירוע עם חברים בחופש, אבל לא בראש שלכם לבשל משהו מסובך עכשיו? עבדתם מאוד קשה בניקיונות האביב, הבית מצוחצח ולא בא לכם ללכלכך שוב את המטבח? אתם משפחה חילונית ועומד להגיע קרוב משפחה דתי ואתם יודעים שהוא לא יכול לגעת במשהו שהכנתם עם הכלים בבית? אתם לא צריכים לדאוג יותר. תרימו את הטלפון ותתקשרו לחברת קייטרינג כשרה לפסח, והם כבר יעשו את העבודה בשבילכם!

אך לפני שאתם עושים את השיחה הזאת, ישנם מספר דברים שכדאי לכם להחליט מאחר והם יקלו עליכם בבחירת החברה שבה תרצו להשתמש, ובסופו של דבר – יחסך לכם זמן ומפח נפש.

– איפה אתם מעוניינים לערוך את האירוע? האם זה אכן בבית שלכם? או אולי באולם שאתם רוצים לשכור?

– כמה אנשים הולכים להיות באירוע? ישנן חברות קייטרינג התמתחות גם בהכנת ארוחות לאירועים קטנים. אולי עדיף לכם להשתמש בחברת קייטרינג מסוג כזה אם האירוע שלכם לא עולה על 50 איש?

– איזה סוג של אוכל אתם רוצים שיהיה? פסח זה זמן לחזור לאוכל מבית אימא. כל עדה והאוכל המסורתי שלה. כמובן שיתכן ואתם מקיימים את האירוע עם חברים ולא עם משפחה, וזה פותח את שירותי ההסעדה למגוון אפשרויות חדשות ורחבות יותר. אחת הדרכים שבהם ניתן להעזר בשירותי חברת קייטרינג, זה בהזמנת מנות שמותאמות לאנשים עם מוגבלויות אכילה (צליאק, סכרת, מחלת לב וכו’). שימוש בשירותי הסעדה לא מבטלים את האפשרות שגם אתם תכינו מנה או שתיים מהבישול המסורתי על מנת שתרגישו שאתם גם לוקחים חלק בעשייה הזו.

אחרי שמצאתם חברת קייטרינג שנראית לכם אידיאלית, הדבר הראשון שאתם צריכים לבקש מהם הוא שיראו לכם תעודת כשרות כדי שגם האורחים המחמירים יוכלו לקחת חלק בסעודה.

אחרי שהסתכלתם ווידאתם שהתעודה הכשרה הכי אכן אמתית, עכשיו מומלץ לשבת עם האחראי על חברת הקייטרינג ולבחור את המאכלים שאתם רוצים שיהיו באירוע.

בתיאבון.

 

 

Tags

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

Close
Close