קייטרינג כשר

אירועים מרכזיים בהם מומלץ להגיש קייטרינג כשר

תפריט של קייטרינג כשר מחבר אנשים גם כאשר לא מאמינים בדת, אלא פשוט במציאת המכנה המשותף הרחב ביותר

כשרות היא לא רק דת

אירועים שבהם קייטרינג כשר יהיה רצוי במיוחד הם האירועים שבהם אתם לא נמצאים בקשר קרוב עם האורחים שלכם, אבל ברור לכם שביניהם עשויים להיות כמה וכמה אנשים שהכשרות חשובה להם. בכל אירוע של שמחה שאליו מוזמנים בני משפחה וחברים, כדאי שהקייטרינג הכשר יהיה כזה שלא יגרום עגמת נפש לאף אחד בגלל הכשרות הלא מספקת שלו. כדי להקל על בני משפחה שחלקם כבר אינם חילוניים אבל אינכם יודעים בדיוק לאיזה זרם הם שייכים, כדאי לברר מראש אצלם מה הם מעדיפים והם יעריכו מאוד את ההתחשבות.

מקומות ששומרים על כשרות מחייבים קייטרינג תואם

באירועים שעורכים במקומות שבהם שומרים על כשרות אין טעם להתחכם ולהגיש מזון לא כשר. קייטרינג כשר הוא המינימום הנדרש ברבים מהאולמות ברחבי הארץ, וכן רוב הסיכויים שתצטרכו להשתמש בשירותיהם או להיעזר בשירותי הקייטרינג הכשר שתמצאו ויענה על דרישותיהם. לא כדאי לשחק עם זה לא רק משום שהאירועים והשמחות בישראל משתמשים בשירותי דת בחלקם, כמו חתונות, בר מצווה וברית מילה, כך שהתפריט בהם חייב להיות כשר בכל מקרה. זאת, כדי לא לצער את עורכי האירוע מטעמכם ואת האולם ששכרתם. זה ייראה מוזר מעט לזמן רב לחתונה ולא להגיש תפריט כשר, או לערוך ברית מילה ומיד אחריה להפוך לחילוני למהדרין דווקא בתפריט.

מקומות שהאווירה בהם נותנת השראה

מקומות קדושים, מקומות רוחניים, מקומות היסטוריים ומקומות שהקשר שלהם ליהדות ייחודי הם המקומות האידיאליים להגיש דווקא קייטרינג כשר. במקרים כאלה התפריט הוא זה שמוסיף לתחושה במקום וכדאי מאוד להתאים את הקייטרינג הכשר למקום כמו ירושלים, צפת, בתי כנסת עתיקים ואתרים ארכיאולוגיים בגנים לאומיים, ואז זה יהיה לגמרי מושלם. כאמור, זה קשור בעיקר למסורת ולהיסטוריה של המוקם יותר מאשר לרצון להיות דתי.

תפריטים כשרים באירועים המוניים מתאימים לכל אחד

יכול להיות שיהיו אנשים שלא יאהבו את זה, אבל מכיוון שבישראל יש דרישה גבוהה לכשרות גם מטעמי בריאות, זה נשמע אידיאלי לחייב קייטרינג כשר גם באירועים המוניים כמו כנסים, ימי חברה, השקות ועוד. במקומות כאלה נמצאים אורחים מכל העולם ואי אפשר לדעת אף פעם מי יבוא אליהם ויעריך את המחווה. כך שהקייטרינג הכשר יקל על החיבור וההנאה תהיה שלמה יותר.

Tags

מאמרים קשורים

Close
Close