כלליקייטרינגקייטרינג לאירועים קטנים

קייטרינג לאירועים קטנים על האש

כמה טעים ונוח:

לא בא לכם לעמוד ליד המנגל במשך כל האירוע? נו, אז אתם לא חייבים! במקום לעמוד ולנפנף מול המנגל בזמן שכל החברים שלכם או המשפחה שלכם צוחקים ונהנים, אתם יכול פשוט להזמין קייטרינג על האש.

עכשיו הגיע הזמן לחשוב על איך אתם הולכים לערוך את האירוע כך שהוא יהיה מושלם מצד אחד, ושמצד שני יהיה לכם כמה שפחות עבודה, טרחה, ומאמץ.

יש עוד מספר דברים שחשוב שתביאו בחשבון לפני שאתם בכלל יוצרים קשר עם חברת הקייטרינג, בואו נתחיל במסע לאירוע המושלם שלכם.

הצעד הראשון שאתם צריכים לעשות הוא להחליט כמה אנשים אתם מעוניינים שיהיו באירוע שלכם. מאחר ומדובר פה על קייטרינג לאירועים קטנים (מה הוא אירוע קטן מבחינתכם? 50 איש? 150 איש?)  אני מניחה שמספר האנשים לא יעלה על 200 איש.

לאחר שהחלטתם כמה אנשים אתם מעוניינים שייקחו חלק באירוע שלכם, אתם צריכים להחליט איפה אתם מעוניינים לעשות אותו. בבית שלכם? באולם קטן? בפארק? יש אין סוף אפשרויות. תחשבו טוב ותחליטו איפה האירוע יהיה הכי נעים וישאיר את הזיכרונות הכי טובים.

גם אם אתם מחליטים לעשות את האירוע בבית שלכם, אין צורך שכל האורחים יהיו בגינה. אתם יכולים להיות בבית, בזמן שחברת הקייטרינג תעמוד בגינה ותכין לכם את האוכל.

היתרונות בלהזמין קייטרינג על האש לאירוע הקטן שהחלטת לעשות

  • בשר על האש הוא תמיד אוכל כיפי שעושה אווירה נעימה וריח טוב
  • אם אתם רוצים להשרות על האירוע אווירה נעימה וקלילה, בשר על האש הוא בחירה מאוד טובה לזה.
  • המחירים לא בשמיים בכלל!
  • אין שום בעיה לאכול את זה גם בעמידה

אם אתם מארגנים אירוע יום הולדת, מסיבת אירוסין, חינה וכו’, קייטרינג על האש בהחלט יכול להוות את התשובה הטובה ביותר לכך. שירות הקייטרינג יספק לכם מבחר רב של בשרים משובחים.

בנוסף לשירות האוכל, חברת הסעדה לאירוע קטן על האש מספקת גם תאורה, הגשת האוכל, וכדומה. אתם יכולים להתייעץ עם חברת הקייטרינג ולשאול מה הסידור שהכי מתאים לסוג האירוע שאתם עושים.

 

 

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

Close
Close