אוכלכלליקייטרינג

קייטרינג לברית – דברים שצריך לקחת בחשבון כשמזמינים שירות קייטרינג לאירוע

ברית מילה היא אירוע שונה ממרבית האירועים אחרים שעלינו לתכנן ולארגן. להבדיל מאירועים אחרים, לצורך ארגון ברית מילה עומד לרשותנו שבוע ימים, במהלכם אנו חשים עייפות, התרגשות ומתמודדים עם לחצים שונים הנובעים מהסיטואציה החדשה בה אנחנו נמצאים.

ברית מילה יכולה להיערך במגוון מקומות. ישנם הורים הבוחרים להזמין כמות גדולה של אורחים להשתתף בשמחתם ולשם כך הם שוכרים אולם או גן אירועים. לעומתם, רבים בוחרים לערוך את האירוע בקרב בני משפחה וחברים בלבד, לכן הם מעדיפים לערוך אותו בבית. בכל מקרה, אין זה משנה היכן תיערך הברית, יש להקפיד על הזמנת שירות קייטרינג שיספק שירות לאורחים המוזמנים אליה.

ישנם גורמים שונים המשפיעים על בחירת חברת קייטרינג לברית מילה. גורמים כגון, מועד האירוע, האופן בו בוחרים לערוך אותו, מספר האורחים המוזמנים אליו, התקציב שעומד לרשות בני הזוג וכן, הזמינות של החברה לספק שירות בטווח זמן קצר.

5 נקודות שיש לשים לב אליהן כשמזמינים חברת קייטרינג לברית

סוג הקייטרינג

ברית מילה, להבדיל מחתונות ואירועים אחרים, נהוג לערוך בשעות ספציפיות, בצהריים או לפנות ערב. ברוב המקרים, האירוע לא ייערך בבוקר וגם לא בשעות הערב המאוחרות. לכן צריך למצוא שירות מתאים למועדים אלו.

קייטרינג בשרי הוא אידיאלי עבור אירוע כמו ברית מילה, מאחר ואילו שעות מתאימות לארוחה בשרית. בין אם היא תשתמש תחליף לארוחת צהריים או ערב עבור המוזמנים לאירוע.

צורת הגשה

חברות קייטרינג בשרי ובכלל, מציעות סגנונות הגשה שונים. במקרה של אירוע עם כמות מוזמנים גדולה, בגן או אולם אירועים, אפשר שזו תהיה הגשה עם מלצרים או מזנון.

לעומת זאת, אם בוחרים לערוך ברית מילה בבית או במקום קטן ואינטימי אחר, אפשר להסתפק גם באופציות של הגשה במזנון או אוכל מוכן המסופק במגשיות ובאמצעים אחרים (אופציה זו מקובלת בפרט במקרים בהם אירוע ברית מילה נערך בשבת)

תפריט האירוע

באופן טבעי, כשמזמינים שירות קייטרינג בכלל ובפרט קייטרינג לברית, יש להקפיד על תפריט המכיל את כל המרכיבים החיוניים, מגוון של מנות, אפשרויות שונות המיועדות למבוגרים וילדים, והתאמה של מנות. התקציב שעומד לרשותנו יקבע במובנים רבים את איכות התפריט שנוכל להזמין. התפריט יכלול מנות ראשונות, סלטים, מנות עיקריות עם תוספות וקינוחים.

כשרות רלוונטית

מרבית חברות המספקות שירותי קייטרינג מחזיקות ברשותן תעודת כשרות, בדרך כלל תעודה כשרות בשרית. כך הן יכולות לספק שירותים במקומות שונים.

מאחר ואירועי ברית מילה נערכים לא רק באולמות או גני אירועים, אלא גם בבתים פרטיים ואפילו באולם במתחם בית הכנסת (כולל בימי שבת) הרי יש לוודא שהחברה מחזיקה ברשותה תעודת כשרות מתאימה, על מנת שכל האורחים יוכלו ליהנות מהמנות שיוגשו באירוע.

תכנון האירוע

אחרי שבוחרים עם איזו חברה לעבוד, יש לתאם ביחד עם איש קשר מטעמה איזה תפריט יוגש באירוע, באיזה שלב, ובאיזה אופן זה יתבצע. חשוב לוודא שצוות החברה יגיע לפני תחילת האירוע בשביל לתכנן ולהכין הכל. יש לספק לצוות מידע רלוונטי, עד מתי האירוע אמור להימשך, ועד איזה שלב יהיה צורך בשירותם במקום.

מאמרים קשורים

Check Also
Close
Close
Close