בר מצווהקייטרינג

קייטרינג לבר מצווה- עושה לכם את האירוע

הרגע הגדול הגיע: הבן שלכם הופך מילד לגבר, מנער לבוגר, מהתינוק החמוד של אבא ואימא לאדם עם שאיפות ומטרות גדולות בחייו. בר המצווה הוא רגע מכונן בחייו של כל אחד שמגיע למעמד הזה ולכן האירוע חייב להיות מושלם. חגיגות בר המצווה בשנים האחרונות התפתחו וכיום כבר מסיבה פשוטה לא מספיקה וחייבים לחגוג את האירוע בגדול. אז אחרי שבחרתם אולם, תקליטן, חליפה ודרשה נותר לכם לקבוע רק עוד דבר אחד: האוכל. בראף קייטרינג מציע לכם קייטרינג לבר מצווה עם הקפדה על הפרטים הקטנים שמציע לכם לא רק אוכל טוב, אלא שירות מעולה, אווירה יוצאת דופן והגשה שתהפוך את ההנאה של האורחים שלכם לחגיגה אחת גדולה.

 

קייטרינג לבר מצווה- ההחלטה החשובה ביותר באירוע

בר מצווה זה באמת אירוע של פעם בחיים ולכן הוא חייב להיות מושלם. יום הולדת יש כל שנה, חתונה אפשר לחגוג כמה פעמים ואירועים משפחתיים חוזרים כל הזמן. קייטרינג לבר מצווה זו ההחלטה החשובה ביותר שתעשו לפני האירוע. האולם והמוזיקה חשובים מאוד אך בסופו של דבר, מה שאנשים זוכרים הכי הרבה זה את האוכל. אם תשאלו כל אחד לאחר האירוע לא בטוח שהוא יזכור מה היה הצבע של העניבה של חתן הבר מצווה אבל הוא בטוח יזכור מה היה הטעם של הסטייק שהוא אכל.

תפריט בשרי, חלבי, צמחוני

בעבר, היו דוכנים של קצת סלטים, קצת בשרים, קצת מאכלים חלביים, קצת סיגרים וזהו. היום, עולם הקייטרינג מציע לכם שפע עצום של סוגים ואתם רק צריכים לבחור את מה שמתאים לכם. אוהבים בשר? אתם יכולים לבחור בתפריט בשרי שכולל בשרים מכל בסוגים והאורחים שלכם יגידו לכם תודה. מעדיפים דווקא את התפריט החלבי? יש אין ספור מאכלים חלביים שעושים חגיגה לכל סועד. שומרי מסורת? ניתן לבחור גם בתפריט כשר כדי שגם אתם וגם האורחים שלכם יוכלו ליהנות מהאוכל ללא חשש. המגוון והמבחר הוא בלתי נגמר וכל מה שנותר לכם הוא רק לבחור איזה תפריט אתם בוחרים לבר המצווה שלכם.  קייטרינג לבר מצווה מציע לכם מגוון של אפשרויות וכל מה שנותר לכם הוא רק לבחור את הקונספט.

מחפשים קייטרינג לבר/בת מצווה? בקרו באתר של קייטרינג בראף

Tags

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

Close
Close