אוכלכלליקייטרינגקייטרינג לאירועים קטנים

קייטרינג – להיות אורח באירוע שלך.

איך לבחור קייטרינג

בשעה טובה ומוצלחת, אמא שלי הגיעה לגיל 70! ומועצת המשפחה החליטה שהפעם אנחנו חוגגים את זה בגדול. מהר מאוד, הגדול הפך לענק (בערך 300 אנשים) ואני מצאתי את עצמי שואלת לאן נכנסתי. אחרי שיחה קצרה עם חברתי נועה שבה היא הציעה לי להשתמש בשירותי קייטרינג, החלטתי שזה מה שאני רוצה לנסות.

יש אפשרויות רבות של קייטרינג לאירועים, ולפני שבוחרים איזה קייטרינג לקחת צריך לקחת בחשבון כמה דברים:

  • כמה אורחים מוזמנים לאירוע
  • מקום האירוע (באולם, בגינה, בטבע)
  • הקשר בין האורחים (משפחתי, עסקי, עבודה וכו’)
  • שעת האירוע (בוקר, צהריים, ערב)

אחרי שאתה יודע את התשובות לכל השאלות האלו, יש עוד מספר דברים חשובים מאוד שצריך לקחת בחשבון בזמן שבוחרים קייטרינג.

יש מגוון רב של סוגי מאכלים שניתן לבחור ביניהם. החל בשניצל ותפוחי אדמה וכלה בסושי נטול גלוטן לטבעונים. אם אינכם מכירים באופן אישי את האורחים, מומלץ לבחור תפריט המתאים במדויק לכל חך. כדאי ומומלץ להתייעץ עם חברת ההסעדה שאתה אתם בקשר. הניסיון שלהם יכול להאיר לכם נקודות שלא חשבתם עליהן.

אחרי שנפלה הבחירה והחלטתם את כל ההחלטות החשובות (כמות אורחים, מיקום, שעת האירוע, סוג אוכל), אתם בשלים לבחירת חברת הקייטרינג המתאימה לכם לאירוע מבחינת האוכל.

בנוסף להספקת האוכל, קייטרינג לאירועים גם דואג להעמדת השולחנות, לדרך הגשת האוכל, להזרמת ההגשה, להבאת ופינוי הכלים ולפעמים אף לתאורה.

עכשיו מגיע ממד נוסף ולא פחות חשוב של בחירת חברת ההסעדה, הפן האנושי. האוכל יכול להיות נפלא, הכלים יכולים להיות יפיפיים, ההעמדה יכולה להיות מדויקת אבל רק אם הצוות ישתף פעולה, יהיה חייכני, נעים ומסביר פנים – האירוע יהפוך להיות מבסדר למצוין.

במידה והצלחתם, כמו שאנחנו הצלחנו, למצוא חברה של קייטרינג לאירועים הדואגת לכל הדברים הללו, אתם משוחררים להתעסק בדברים האחרים בזמן האירוע. לארח, להיות בין אנשים, לדבר, והדבר הכי חשוב – הם נותנים לכם את האפשרות ליהנות מהאירוע. קייטרינג טוב לאירועים מאפשר לכם להיות אורחים באירוע שלכם.

המאמר מוגש לכם באדיבות חברת נפלאות התזונה – קייטרינג לאירועים

 

Tags

מאמרים קשורים

Check Also
Close
Close
Close