קייטרינגקייטרינג לחתונה

קייטרינג לחתונות באווירה מיוחדת

פעם כשהיינו מדברים על “חתונה ישראלית” היינו רואים בדמיוננו אולם חתונות עם שנדלירים נוצצים, די.ג’יי שמשמיע מוזיקה רועשת, בורקסים וסיגרים למנות פתיחה ו-“עוף-בקר-או דגים בשבילך, אדוני?” למנה עיקרית. הקינוחים היו פרווה לגמרי, גם בטעם. היום המצב הוא שונה, חתונה ישראלית היא שם כולל לשפע של אפשרויות. כל זוג מגשים בחתונה שלו חלום ויוצר לעצמו אירוע שהוא לגמרי שלו.

אז מהי חתונה ישראלית כיום ואיזה קייטרינג היא כוללת? בדקנו כמה סוגים של חתונות.

חתונות קטנות:

בשנים האחרונות, אולי בגלל המצב הכלכלי ואולי בגלל טרנד החתונות האישיות, לא מעט זוגות בוחרים לצמצם את החתונה ולבחור באירוע קטן. אירוע שיש בו מעט מוזמנים מאפשר לנו להנות מתקציב קצת יותר גדול לכל אחד ואחד מהמרכיבים של האירוע. מהעיצוב ועד האוכל.

בדרך כלל קייטרינג לחתונה קטנה הוא ממוקד יותר. התפריט רחוק ממזנון הבופה הענק שמציע הכל מהכל, אלא מוקפד עם תפריט שנבחר על ידי בני הזוג וכולל אוכל איכותי יותר. התפריט יכול להיות תפריט בראנץ’ נונשלנטי אם החתונה נערכת בשעות הבוקר או סעודת בשרים על האש בסגנון ברזילאי, עם קוקטיילים נהדרים לכל המשתתפים.

חתונות בטבע

אחד הטרנדים הכי חמים של השנים האחרונות בתחום החתונות הוא חתונה בטבע. זו חתונה שיכולה להתקיים במקום שלגמרי לא מוכשר לאירועים ובני הזוג דואגים להפוך אותו לאתר מתאים לחתונה וזה יכול להיות אתר שנמצא בטבע, מול נוף פסטורלי כלשהו, שמתאים לקיום חתונות ויש בו את כל מה שצריך כדי להנות מחתונה על כל האטרקציות, הטקסים והריקודים. גם חתונה בטבע מאפשרת לנו לצאת מהקופסה ולבחור באפשרויות קייטרינג קצת יותר מיוחדות.

כך למשל אפשר לבחור בקייטרינג שהוא בסגנון “על האש”, למשל גריל אסאדו שעליו מונחים נתחים שונים של בשר. כל אורח נהנה מבשר מובחר ומתוספות שנבחרו בקפידה ומסביב עוד מטעמים שמוסיפים עניין.

חתונות בוילות ואולמות סגורים

עוד טרנד גדול של השנים האחרונות הוא לשכור וילות סגורות, גלריות, מועדונים, מסעדות ואפילו מוזיאונים ולערוך בהם חתונה מהחלומות. בכל הקשור לקייטרינג לחתונה כזו, השמיים הם הגבול. הקייטרינג נבחר לפי מספר המוזמנים, לפי אפשרויות ההסעדה במקום, לפי האווירה והסגנון של האירוע ולפי טעמם האישי של בני הזוג.

חתונות במקומות סגורים מכתיבות לנו להשתמש בשירותי קייטרינג שלא מצריכים בישול בעשן, גריל או אש בגלל ענייני בטיחות, אוורור וכדומה, אך אין הגבלות מסוימות מעבר לכך. חשוב להתאים את סוג הקייטרינג לאווירת האירוע, לחשוב על שיטת הגשה שמתאימה לחלל ולבחור בחברת קייטרינג שיכולה להגיש אוכל למספר המוזמנים שאתם רוצים להזמין לאירוע.

בין אם אתם בוחרים בחתונה קטנה ומצומצמת, חתונה בטבע או חתונה במקום סגור ואלגנטי, הדבר החשוב ביותר מבחינת הקייטרינג הוא לבחור בחברה איכותית, מקצועית ואמינה שיודעת לתת שירות טוב ולייצר עבורכם אוכל טעים שהאורחים שלכם לא ישכחו.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

Close
Close