קייטרינג

קייטרינג למשרד

חברות וארגונים רבים נוהגים להזמין קייטרינג למשרד. זה יכול להיות כיבוד קל לישיבות עובדים; הרמת כוסית לכבוד החג; כיבוד ביום כיף לעובדים; כיבוד קל בכנסים ואפילו סתם קבלת שבת בסוף יום שישי. בסופו של דבר זהו חלק מהווי החברה וחשוב להשקיע בעובדים. אירועים לעובדים, המשודרגים במנות אוכל המוגשות להם, מסייעים לגבש את הצוות ויוצרים אווירה מאוד חיובית במשרד.

כאשר מחפשים קייטרינג למשרד מומלץ מאוד לשקול בחיוב קייטרינג טבעוני או קייטרינג חלבי כשר. מלבד היותם טרנדיים מאוד, הם מתאימים מאוד לאופי האירועים המשרדיים. סוג של ארוחות קלילות שכולם אוהבים וגם אינן מכבידות יותר מידי על הבטן ולאחר מכן אפשר לחזור לעבודה ופעילות מבלי להרגיש כבדות.

כאשר מזמינים קייטרינג למשרד חשוב ליצור התאמה בין המנות המוגשות, צורת ההגשה לבין אופי האירוע ואופי המשתפים. מהבחינה הזו, קייטרינג טבעוני וקייטרינג חלבי כשר מתאימים מאוד לכל האירועים. מאוד קל להתאים את המנות המוגשות לכל אירוע וגם את צורת ההגשה; בעצם יש לכם כאן הרבה מאוד גמישות.

עוד נקודה חשובה היא הערך התזונתי של המנות. היום לציבור יש הרבה מאוד מודעות לנושא ובהחלט חשוב לאנשים לאכול אוכל בריא. המטבח הטבעוני והחלבי מאפשרים לכם להגיש מנות בריאות לעובדים.

צורת ההגשה

כאשר מחפשים קייטרינג למשרד צריך לחשוב גם על צורת ההגשה. המטרה שלכם היא לא לעשות יותר מידי בלאגן ולאפשר לכולם לאכול בקלות. וכמובן לפני הכל תרצו שהכול יוגש בצורה יפה ואסתטית אשר עושה חשק לאכול. קייטרינג חלבי כשר או קייטרינג טבעוני יכולים להגיע על מגשי אירוח. המגשים מכילים מבחר של מנות אשר כל אחד יכול לקחת ולנשנש בעזרת צלחת חד פעמית ומזלג או מנות פינגר, דבר המקל על כל הצד הלוגיסטי ולא עושה לכם יותר מידי בלאגן.

במקרים רבים המשרד יוצא לאירועים המתקיימים מחוץ למבני החברה ,כמו למשל במקרה של יום כיף בטבע או אירוע דומה. במקרים אלו קייטרינג טבעוני וקייטרינג חלבי כשר יכולים מאוד להתאים מכיוון שקל מאוד להכין סנדוויצ׳ים ומנות המתאימות לאכילה בשטח מבלי להידרש ללוגיסטיקה של בופה או שולחנות הגשה.

מאמרים קשורים

Close
Close