אוכלקינוחים

קינוחים ללא גלוטן – הבחירה הנכונה לכל אירוע

בימנו, המודעות לנושא הרגישות לגלוטן גבוהה יותר מאשר היא הייתה בעבר באופן משמעותי. אנחנו שומעים על יותר ויותר מבוגרים וילדים עם צליאק או כאלה שנמנעים מגלוטן מסיבות כאלה ואחרות. לכן, חשוב שבתכנון האירוע שלכם, תיקחו בחשבון את הנושא ותבררו מבעוד מועד אם ישנם אורחים שנמנעים מגלוטן וכך, תוכלו להתאים להם את האוכל ואת הקינוחים.

יש שחושבים, כי קינוחים ללא גלוטן הם פחות טעימים בהשוואה לקינוחים רגילים, אבל היום, אין שום ביסוס לכך, שכן ישנם בשוק תחליפים מעולים שאינם מכילים גלוטן ואינם נופלים בטעמם ובאיכותם מהמוצרים “הרגילים”. מה אתם צריכים לדעת על קינוחים ללא גלוטן? איפה ניתן להזמין אותם? היכנסו לאתר קונדיטה לקטגוריית ‘ללא גלוטן’ ותוכלו ליצור קשר עם אופים ואופות מכל הארץ שישמחו לאפות לכם עוגות וקינוחים ללא גלוטן. 

לאפשר לכולם להנות מהקינוחים

בחירה והזמנה של קינוחים ללא גלוטן היא חשובה בכל אירוע. הסיבה לכך, היא שזוהי הדרך שלכם להבטיח כי כל מי שתזמינו לאירוע שלכם יוכל להנות מהקינוחים השונים שיש בו. אם הקינוחים יהיו עם גלוטן, מי שלא יכולים לצרוך גלוטן ירגישו זרים ושונים באירוע והחוויה שלהם לא תהיה שלמה. לכן, וכדי לאפשר לכולם להנות באירוע במידה שווה, כדאי לחשוב מראש על הזמנת של כל הקינוחים ללא גלוטן, או לפחות הזמנה של מספר קינוחים ראוי ללא גלוטן והנחתם באזור ייעודי לכך. סמכו עלינו שאורחים שיודעים שחשבו עליהם ודאגו להם לקינוחים מותאמים, יהיו מרוצים ויזכרו את החוויה הטובה באירוע שלכם. 

הקינוחים ללא גלוטן של היום – טעימים ולא תרגישו בהבדל

כאשר מי שאופה את הקינוחים ללא גלוטן הם אופים ואופות ביתיים המתמחים בכך, הטעם והמרקם של הקינוחים חשובים להם לא פחות מאשר הנראות שלהם. בניגוד לשנים עברו, היום ישנם קמחים ומוצרים רבים מצוינים ללא גלוטן, ללא כל טעם לוואי, כך שפעמים רבות, גם אנינות ואניני הטעם מבינכם לא יבחינו כלל כי הקינוחים הטעימים הללו אינם מכילים גלוטן. שאלו מראש את האורחים האם הם נמנעים מגלוטן והזמינו מאופה שזה תחום מומחיותה/ו. 

מבחר עשיר של קינוחים בלי גלוטן

עוד עניין חשוב הוא המבחר שעומד לרשותכם בהקשר של רכישת קינוחים ללא גלוטן. באתר קונדיטה, שמרכז אופות ואופים ביתיים מכל הארץ, ישנה קטגורייה ייעודית לעוגות ולקינוחים ללא גלוטן ותוכלו למצוא בה המון אפשרויות. המשמעות היא, שתוכלו לבחור לאירוע שאותו אתם מתכננים, את הקינוחים הכי שווים והכי מיוחדים שרק יכולתם לדמיין עם אותו הטעם, אך ללא הגלוטן. אז איך עושים את זה? נכנסים לאתר קונדיטה, לקטגוריית ‘ללא גלוטן’, מסמנים את העיר/ היישוב הרצויים ומזמינים. תוכלו גם ליצור קשר טלפוני או בוואצפ עם האופה, לבקש בקשות מיוחדות ולקבל את הקינוחים הטעימים והיפים ביותר לאירוע שלכם. 

Tags

מאמרים קשורים

Close
Close