אוכלכללי

קפסולות למכונות קפה – איך לבחור את הטעמים המתאימים לי ?

אם אתם מחזיקים במכונת קפה בבית או במשרד, בוודאי אתם יודעים כי קיים כיום מגוון רחב מאוד של טעמים ממנו אתם יכולים לבחור את הקפסולות שאתם מזמינים. קפסולות למכונות קפה הן בעצם המיצוי של הקפה ומכילות טעמים שונים שיעברו אל כוס הקפה שלכם. לכן, לפני שאתם מזמינים מגוון רחב של קפסולות איכותיות למכונת הקפה שלכם , בדקו היטב את ההיצע כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים את הקפסולות הנכונות לצרכים שלכם.

קריטריונים חשובים לבחירת קפסולות למכונות קפה

אז איך בוחרים קפסולות למכונות קפה בצורה נכונה ? הנה כמה קריטריונים חשובים שיעזרו לכם לבחור את הקפסולות המתאימות ביותר למכונת הקפה שלכם :

  • טעם – כיום ניתן למצוא קפסולות המכילות תערובות קפה מיוחדות היוצרות טעמים שונים בכוס הקפה. כדאי לכם לטעום את התערובות השונות לפני שאתם מחליטים, או לרכוש כמות קטנה ורק לאחר שאתם טועמים להחליט האם להזמין עוד קפסולות מהסוג הזה.
  • סוכר – ישנן תערובות המכילות סוכר בריכוזים שונים. עבור אנשים שלא שותים סוכר כלל, כדאי לבדוק את הנושא לפני בחירת הקפסולה.
  • חוזק – תערובות הקפה מיוצרות בדרגות חוזק שונות (לרוב בין 1 ל10.9 כך שאם אתם מעדיפים קפה עדין בחרו קפסולות בעלות דרגות חוזק נמוכות עד  בינוניות ואם אתם מעדיפים קפה חזק בחרו דרגות חוזק בינוניות עד חזקות מאוד.

חשוב לדעת כי קפסולות הקפה מגיעות בשרוולים המכילים כמות מסויימת של קפסולות (משתנה בין חברה לחברה) ואתם יכולים להזמין מכל סוג של קפסולה כמות שונה של שרוולים. תוכלו להזמין שרוול אחד של טעם חזק במיוחד שאתם לא שותים הרבה, וכמות גדולה יותר של שרוולים עדינים יותר לבחירתכם.

היכן לרכוש קפסולות למכונות קפה

כיום החברות אשר מייצרות ומשווקות מכונות קפה מייצרות ומשווקות גם את הקפסולות המיוחדות למכונת הקפה. לרוב, כשתרכשו מכונת קפה תקבלו מידע על החנויות השונות בהן תוכלו לרכוש את הקפסולות ובנוסף, ייתכן כי החברה מעניקה אפשרות של הזמנת קפסולות טלפונים או און- ליין עם משלוח עד הבית, האופציה הנוחה ביותר לאחר שאתם כבר מכירים את הטעמים השונים ויודעים מראש מה אתם רוצים להזמין.

כשאתם רוכשים מכונה, בקשו לקבל דוגמיות של קפסולות למכונות קפה, אחת מכל טעם, כך שתוכלו בבית לבחון את הטעמים השונים ולבצע את ההזמנה שלכם בהתאם לטעמים שאתם אוהבים יותר.

 

Tags

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

Close
Close