אוכל

ריבר – המקום בו אפשר ליהנות ממשקאות איכותיים

אין זה סוד שבמהלך השנים, יותר ויותר אנשים הפכו להיות קשובים לגוף שלהם והחלו לצרוך מזון בריא יותר. זה אומר שהם הפסיקו לצרוך מזון תעשייתי, הפסיקו לצרוך מזון עם הרבה סוכר, הרבה נתרן, מזון שמכיל שומנים וחומרים אחרים שנחשבים פחות טובים לגוף.

במקום זה, הם החלו לצרוך מזון טבעי יותר, ארוחות שמכילות יותר פירות וירקות, משקאות שמכילים הרבה פחות סוכרים,דברים יותר טבעיים ובריאים לגוף. מעבר לכך, אנחנו יכולים לראות מעבר מצריכת מזון ושתייה ברשתות ג’אנק פוד לצריכה של מזון ושתייה ברשתות שמציעות אוכל בריא. גם ברשתות הקלאסיות, אלה שנבנו על אותו מזון לא בריא, החלו בשנים האחרונות למכור יותר ויותר פריטי מזון בריאים וטובים.

אחת הרשתות האהובות ביותר בשנים האחרונות על הישראלים היא רשת ריבר. רשת משקאות טבעיים שמציעה תפריט עשיר של שייקים בריאים, משקאות עשירים בחלבונים, משקאות עם סופר פוד ומרכיבים אחרים שנחשבים טובים לגוף.

אנחנו יכולים למצוא היום סניפים של ריבר כמעט בכל מרכז או אזור קניות מרכזי, שם ניתן ליהנות מתפריט המשקאות העשיר של החברה, בין אם אנחנו באמצע יום עבודה, במהלך קניות, אחרי אימון במכון כושר, בסיום אימון ריצה או בכל נקודת זמן אחרת.

רשת ריבר מציעה ללקוחות שלה, כאמור, תפריט מגוון של משקאות אשר כולם מוכנים במקום מול עיניי הלקוחות. המשקאות מחולקים לקטגוריות שונות, דוגמאות משקאות יוגורט, משקאות סופר פוד, משקאות עשירים בחלבון, משקאות ברד לקיץ, מיצים טבעיים סחוטים, משקאות סורבה קפואים ולצידם עוד שורה ארוכה של משקאות למבוגרים ולילדים. כמו כן הרשת מספקת מעדני יוגורט מפנקים.

מדוע ומתי משתלם ליהנות מהמשקאות ברשת

כמו במקרים רבים אחרים, אנחנו לא באמת צריכים סיבה מיוחדת בשביל להתפנק ממשקה קריר, בריא וטעים.  אנחנו יכולים, כמו שציינו, לעצור בסניף הקרוב ופשוט לקנות משקה שיפנק אותנו. עם זאת, יש מקרים מסוימים שזה יכול להועיל לנו.

למשל, אם אנחנו אחרי אימון ספורט, בין אם זה אימון במכון כושר או אימון ריצה, הרי שמשקה עם חלבונים יכול להיות בהחלט רעיון טוב. אנחנו צריכים להקפיד שיהיו בו פירות אך עם מעט סוכר באופן יחסי.

כמובן שביום קיץ חם, הרי שמשקה כזה יכול להיות מאוד מרענן ומקרר, בוודאי אם אנחנו נמצאים בשטח פתוח, אז יש לנו אפשרות להתמודד בצורה סבירה עם החום והלחות מסביב.

עוד הזדמנות טובה ליהנות ממשקה של הרשת, היא במידה ולא אכלנו כלום ואין לנו מה לאכול, הרי שמשקה אחד עם מגוון פירות ויוגורט יכול בהחלט להשביע אותנו.

חשוב להדגיש, אם אנחנו רוצים לדעת יותר על המשקאות ומה הם מכילים, הרי שבאתר החברה אפשר למצוא את כל המידע על כל משקה ועל הערכים התזונתיים שלו.

 

מאמרים קשורים

Check Also
Close
Close
Close