כללי

רעיון מתוק לחג האהבה

מחפשים רעיונות לחג האהבה או לאירוע רומנטי ומשחק במיוחד? מה דעתכם על עוגה אישית, מעוטרת בכיתוב או בדמויות המרגשות ביותר – הן לצעירים והן למבוגרים.

דפים אכילים לעוגה של דף מתוק משתלבים בצד העוגה או בחלקה העליון, והפכים את החגיגה המתוקה הזו לאישית במיוחד. כך, גם אם אתם יודעים להכין רק עוגת שוקולד פשוטה, היא יכולה להפוך בתוך דקות ספורות לסיפור מרתק מדיסני, ומצגת פיות, חיות, משחק כדורגל או כל תחביב המרגש את הקרובים לכם.

האם אפשר לאכול את כל היופי הזה?

הבשורה הטובה היא שכן. דפים אכילים לעוגה, מיוצרים מצבעי מאכל מתוקים ההופכים לדף תלת מימדי אותו תוכלו להצמיד לעוגה בקלות. התמונות על גבי דפים אלה מודפסות באמצעות מדפסת מיוחדת, המיועדת לצבעי מאכל, ואינה משמשת להדפסה בדיו רגיל המסוכן למאכל. כך, כל רעיון שיהיה לכם, כל סלוגן שתרצו להוסיף לעוגה יכול להיות מתנה מיוחדת לאהוב או אהובה.

ומחג האהבה לעוגת החתונה

ב”דף מתוק” תמצאו גם עיצובים אקסקלוסיביים מיוחדים, חלקם משולבים גם בטופרים נוצצים אותם אפשר להוסיף לעוגה המיועדת ליום החשוב בחייכם. שילוב של פרחים שונים, וביטויים רומנטיים, לבבות ואפילו עיצוב של שמלת החתונה – כל אלה מעוטרים בברכה אישית ומיוחדת עם שמות החתן והכלה. אכן, העוגות המעוצבות מלוות זוגות רבים… ואם עדיין לא הצעת? עיצוב מיוחד מותאם לעוגה של הצעת נישואין מתוקה. רק דמיין את פניה כאשר היא פותחת את העוגה ומגלה שהיית רוצה לחיות לצידה לנצח?

וגם לילדים

“אין חגיגה בלי עוגה” אנו שומעים בשיר הילדים המוכר, ודמיינו שהילד פותח ביום הולדתו את העוגה ומגלה את הדמויות מהסרטון שהוא כל כך אוהב! חדי קרן, פוני קטן ו”הלו קיטי” מעטרות את העוגות שיעשו לילדות הכי טוב – והיום, כאשר ניתן להזמין ברשת דף אכיל מוכן ולקבל אותו ישירות אליכם, כל כך קל להעלות חיוך על פניהם של הקטנטנים שלנו. אז מדוע לא לשאול אותם איזו עוגה הם היו רוצים ליום ההולדת?

גם למקום העבודה

יום הולדת או חג הוא תירוץ מושלם לחגוג גם במקום העבודה. תוכלו ליצור מתנה מושלמת לעובד שחוגג היום באמצעות עוגה מותאמת אישית, שעליה ניתן להדפיס את הלוגו של העסק או אלמנטים הקשורים לתחום העיסוק שלכם. דף עשוי מסוכר אינו חייב להתבסס רק על הדוגמאות שאותם אתם רואים באתר, ובאמצעות המדפסת המיוחדת אשר מדפיסה בצבעי מאכל – השמיים הם הגבול. לכן, קחו את הקריאטיביות שלכם, ודמיינו אותה על עוגה מיוחדת המודפסת במיוחד עבורכם, או השתמשו באלמנטים המוכנים המופיעים באתר בצורה יצירתית והפכו את העוגה שלכם לחוויה מיוחדת שתיזכר לכל החיים.

אז לכל אירוע, ליום האהבה, להצעת נישואין, ליום ההולדת או פשוט כדי להראות שאתם אוהבים – חייגו לדף מתוק או הציצו באתר שלהם. הם בהחלט יעזרו לכם להפתיע בצורה מתוקה במיוחד.

מאמרים קשורים

Close
Close