כללי

שירותי השכרת אוהלים לאירועים – שאלות ותשובות

כאשר אתם עורכים אירוע, מומלץ לשקול לקיימו בחוץ בעזרת שירותי השכרת אוהלים לאירועים. זהו פתרון נהדר ומקורי לקיום אירוע בחיק הטבע או בכל מתחם פתוח אחר. קיום אירוע תחת יריעה יקנה לאירוע חזות מרשימה ונוחה לשביעות רצון האורחים. להלן מקבץ של שאלות מרכזיות וחשובות בנושא השכרת אוהלים לאירועים, והתשובות עליהן. מאמר זה יעזור לכם בקבלת החלטה ובאיסוף ידע לגבי האפשרות להשכיר אוהל לאירוע הקרוב, בין אם מדובר בטקס חגיגי, מאורע אבלות או פיקניק.

מה הם אוהלים להשכרה לאירועים?

אוהלים להשכרה לאירועים אילו אוהלי ענק שנועדו לתת מחסה, או כדי להקנות מתחם מיוחד בתוך מתחם האירוע. האוהלים מקנים תחושה של מתחם חגיגי, אך עם זאת נוח יותר ממתחם סגור ואפשר להציבם גם בחיק הטבע. מגוון רחב של אוהלים יאפשרו לכם לבחור באוהל המתאים ביותר לאירוע אותו אתם מתכננים.

אילו סוגי אוהלים ישנם?

קיימים סוגים רבים של אוהלים, הנבדלים בייעודם. שירותי השכרת אוהלים לאירועים יציעו לרוב מגוון רחב של אוהלים. ישנם  אוהלי ירידים שאינם סגורים מכל הכיוונים, אוהלי בריכה, ספורט, אוהלים לקיץ, אוהלים לחורף, אוהלים קטנים ועוד.. קיימים גם אוהלים עמידים יותר, המיועדים לשימוש ארוך טווח ואוהלים מיוחדים ללוגיסטיקה ואחסנה. כמובן שלכל האוהלים ניתן להוסיף גם מזגן להשכרה בקיץ או אמצעי חימום בחורף. שימו לב להתאים היטב את סוג האוהל לסוג האירוע, תוכלו גם להתייעץ עם החברה אליה פניתם לגבי איזה אוהל מתאים לאירוע שלכם.

כיצד לבחור חברה להשכרת אוהלים לאירועים?

כדאי לבחור חברה ותיקה ומנוסה בתחום שמאפשרת מגוון רחב של אוהלים לבחירה, כמפורט בפסקה הקודמת. חברה טובה ומנוסה תדע לייעץ לכם לגבי סוג האוהל והבד אותו אתם צריכים (בשביל אירועים בחיק הטבע למשל יש צורך בבד עמיד יותר לקרעים). שימו לב להמלצות אודות החברה ואם ניתן, בקרו בעמוד הפייסבוק של החברה בה תוכלו למצוא תגובות חיוביות/שליליות שיעזרו לכם לשקול טוב יותר את הבחירה.

מי נותן שירותי השכרת אוהלים?

שירותי השכרת אוהלים לאירועים ניתנים על ידי מספר חברות מרכזיות. ההמלצה שלנו היא לפנות לחברת אוהלי ישראל אוהלים להשכרה. זו חברה ותיקה ומנוסה בתחום השכרת האוהלים ותוכלו למצוא באתר האינטרנט שלהם על האפשרויות השונות העומדות לרשותכם על ידי החברה וכן לקבל הצעת מחיר.

Tags

מאמרים קשורים

Close
Close