כללי

שף עד הבית שירגש את האישה

מהי הדרך האידיאלית ליהנות מארוחת שף איכותית? פעם, אנשים שהשאלה הזו הייתה מופנת אליהם היו עונים תשובה כמעט חד משמעית: “במסעדת שף”. כיום התמונה שונה לחלוטין. יותר ויותר אנשים הבינו את היתרונות של הזמנת שף עד הבית. במסגרת זו השף מכין ארוחת גורמה, על מנותיה השונות, במטבח הביתי שלכם – זה מהנה ומפנק כמו שזה נשמע.

הנה כל מה שחשוב לדעת על אחת המתנות הטובות ביותר שאפשר להעניק לאישה, לבן משפחה, לחבר או לכל אדם אחר שרוצים לפנק.

הרבה יותר מארוחה

הזמנת שף עד פתח הבית מציעה הרבה מאד יתרונות. הראשון שבהם הוא, כמובן, שבדרך זו ניתן ליהנות מארוחת גורמה של ממש, שרבים יטענו בפה מלא (תרתי משמע) שהיא אחת המוצלחות שטעמו בחייהם. השף יוכל להכין את הארוחה על פי הרצונות הספציפיים של הלקוחות שלו, אופציה שלא תהיה קיימת מן הסתם במסעדה שבה התפריט הוא קבוע ולא ניתן לשינוי. בתיאום מראש ובהתאם לחומרי הגלם הזמינים או לסוג הארוחה, ניתן לבחור מתוך רשימה אינסופית של מנות. התחושה שהשף מבשל במיוחד עבור מי שהזמין אותו תורמת להרגשה האישית של הסועדים: חשבו על הרגע שבו השף בכבודו ובעצמו יוצא מן המטבח ומגיש את האוכל לסועדים, ועל התחושות החיוביות שהסועדים חשים בוודאי ברגע הזה.

כל ארוחה, לא משנה עד כמה היא טעימה מבחינת האוכל המוגש בה, תהפוך למיוחדת יותר אם היא תיערך באווירה החיובית ביותר שיש. במקרה של שף עד הבית, ניתן ליצור את האווירה שמעוניינים בה. כאשר מעוניינים שהשף יפנק את האישה לכבוד יום ההולדת או אפילו כחלק מיום הנישואין, לדוגמה, ניתן ליצור בבית אווירה רומנטית: מוזיקה שבני הזוג אוהבים, נרות דולקים וכן הלאה. הכל על פי הרצון הספציפי של המארגנים, סוג הארוחה ואלמנטים אחרים הקשורים בה. שוב, מדובר כאן בגמישות שלא תהיה קיימת במקומות אחרים שבהם ניתן ליהנות מארוחת שף, שם לא אנחנו קובעים את האווירה ואיננו יכולים לשלוט עליה. כאן גם איננו חייבים לחלוק את החלל ואת החוויה שלנו עם סועדים זרים.

מה עם המחיר?

יש אנשים שסבורים שמאחורי ארוחת שף איכותית מסתתר מחיר אסטרונומי. אותם אנשים טועים, במיוחד במצב הדברים הנוכחי. יש כיום שפים רבים בישראל שמכינים ארוחות יצירתיות, מפנקות ועשירות בטעמים תמורת מחירים שהם בהחלט הגיוניים. זאת ועוד, המחירים האלה לרוב אינם עולים על המחירים של ארוחה מקבילה במסעדה ואף עשויים להיות זולים יותר. צריך לקחת בחשבון שבארוחת שף בבית אין צורך לנהוג עד למסעדה, לבזבז דלק או לשלם על חנייה, מה שכמובן מוזיל את העלויות של החוויה עוד יותר. לא בטוח שהאזרח הישראלי הממוצע ירצה שאת כל הארוחות שלו יכין שף מהשורה הראשונה, אבל מדי פעם וכשמחפשים פינוק אמיתי וחוויה הפועלת על כל החושים – זהו פתרון מצוין ובהחלט נגיש.

 

מאמרים קשורים

Close
Close