אוכלאוכל בריאכללי

למה צריך תוספי תזונה?

רוב בני האדם, לא אוכלים נכון. בנוסף יש אנשים שכושר הספיגה שלהם נמוך, ולכן הם חייבים ליטול תוספי תזונה, כדי שהגוף שלהם יקבל מקורות איכותיים לבניית הגוף. יש גם אנשים החולים במחלות כרוניות ונוטלים תוספים, כל אחד בהתאם לבעיה האישית שלו ולצורך שלו לחזק מערכות מסוימות בגוף.

יש תוספי תזונה שעשויים מחומרים כימיים, ויש מומלצים המבוססים על צמחי מרפא. אלה הם התוספים הכי נכונים ומותאמים לגוף האדם, והם מבטיחים חומרים טבעיים באיכות גבוהה עם אפקט חיובי מצטבר לאורך זמן. פורמולות של תוספי תזונה מבוססות צמחים, הן גם קלות יותר לעיכול ואין להן שום תופעות לוואי. לעומת זאת, בתוספי תזונה שיש גם רכיבים כימיים, הרבה פעמים עלול דווקא להיגרם נזק כלשהו ולכן על כל נטילה של כמוסות המכילות רכיבים לתוספי תזונה, חייבים להתייעץ עם רופא.

אם כבר תוספים לתזונה אז מהטבע

אנו נחשפים בעידן הזה לרפואה אלטרנטיבית מהמזרח, ויש לזה סיבות מאוד טובות. בדרך כלל הרפואה הזו מתייחסת לכל הנושא של חיזוק הגוף באמצעות צמחי המרפא שבטבע. מי שמנוסה בזה יודע את סגולות הצמחים ומרכיב מהן פורמולה מיוחדת כמעט לכל בעיה. ככה זה גם עם תוספי תזונה אחרים מהטבע, הם מבוססים על צמחים שנעשה בהם כבר שימוש של אלפי שנים והם הוכיחו שהם יעילים נגד כל מיני תחלואות, חולשות וכו’. חיזוק השלד והמפרקים למשל נחוץ. וחשוב לגמישות, תפקוד יום יומי ומניעת תחלואות של שחיקת מפרקים. יש תוסף תזונה טבעי שמכיל כורכום, בוסוויליה ועוד שורה של צמחים הידועים כמטיבים עם העצמות והמפרקים. במקרה אחר יש תוסף תזונה שתורם לשלווה ורגיעה ומכיל צמחים כמו “פשטה שרועה”, ספלילה, זנגביל ועוד.

למי מומלץ ליטול תוספי תזונה

  • לתינוקות וילדים שגופם עדיין גדל. (רק בהנחיה של רופא ילדים).
  • אנשים שסובלים מחוסר ספיגה בגוף, חייבים תוספי תזונה.
  • לאנשים עם בעיות עיכול.
  • לאנשים שסובלים ממחלות כרוניות.
  • לכל מי שלא מצליח לאכול נכון וצריך את אבות המזון.
  • לקשישים שלא מצליחים להחזיר לגופם ויטמינים ומינרלים.
  • לאנשים שעושים ספורט באופן קבוע וחייבים תזונה נכונה.
Tags

מאמרים קשורים

Close
Close